TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

14. ročník Staropramen pivního turnaje bude konán v roce 2018

 

Turnaj se bude konan na nově připraveném trávníku na hrišti v Malé Hraštici.

Již 14. výročí Staropramen pivního turnaje se letos uskuteční na našem novém hřišti  5.7. 2018, tedy ve čtvrtek, ve svátek věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Počítáme s tím, že se ho zúčastní  maximální počet 16 týmů, které budou rozděleny do čtyř skupin. Po uktání v nich se uskuteční vyřazovací zápasy. Startovné bude stejné jako v minulých letech, tedy 1200 / 1500Kč. Informace o turnaji budeme postupně doplňovat.

 

Propozice pivního turnaje:

1. Turnaje se zúčastní týmy na základě přihlášky a uhrazení vložného, které činí 1200/1500 Kč na každý tým. Start turnaje v 9:00 a předpokládný konce je v cca v 18:30.
2. V mužstvu může hrát maximálně 12 hráčů. Před zahájením turnaje odevzdá kapitán mužstva vedoucímu turnaje soupisky s čísly a datem narození. Dopisovat hráče během turnaje lze jen do stanoveného počtu. V případě, že je soupisky obsazena, nelze nahrazovat hráče za hráče.
3. Turnaje se mohou zúčastnit hráči starší 18 let. Hráči ve věku 15 až 18 let se mohou turnaje zúčastnit pouze se souhlasem rodičů, mladší hráči se turnaje účastnit nesmí.
4. Hrát se bude na třech hřištích, herní systém a rozlosování proběhne den před turnajem a bude představen týmům při prezenci.
5. Rozměry hřiště jsou 25 x 45 metrů, brankoviště půlkruh o poloměru sedm metrů, branky o velikosti 5x2 metry, penalta vzdálena sedm metrů.
6. V poli hraje vždy pět hráčů plus brankář. Střídat je povoleno hokejově. Před zahájením si kapitáni vylosují stranu a míč.
7. Utkání rozhoduje rozhodčí. Ten pořizuje zápis o utkání, tj. střelce branek, žluté a červené karty a celkové skóre.
8. Za úmyslnou ruku či hrubý faul udělí rozhodčí provinivšímu hráči žlutou kartu a ten je vyloučen na dvě minuty. Postižený tým tuto dobu hraje oslaben. Trest si hráč odpyká u komisaře utkání. V případě, že hráč obdrží druhou žlutou kartu, je vyloučen do konce zápasu a jeho mužstvo dohrává oslabeno. V případě, že je vyloučen třetí hráč mužstva, rozhodčí utkání ukončí a tým prohraje kontumačně 0:5. Nebo výsledkem, dosaženým na hřišti, pokud je vyšší.
9. Hráč může být potrestán červenou kartou bez předchozího neudělení žluté karty za zvlášť hrubý faul nebo za hrubou urážku soupeře či rozhodčího. Vyloučen z turnaje může být hráč, ale i tým v případě fyzického napadení rozhodčího, komisaře či pořadatele.
10. Penaltu nařídí rozhodčí za hrubý faul v pokutovém území či za úmyslnou ruku.
11. Ofsajdy neplatí.
12. Za vítězství obdrží tým tři body, za remízu jeden bod.
13. Vyřazovací utkání se hrají podle předem stanoveného pavouka. Pokud utkání skončí nerozhodně o postupujícím rozhodnou penalty. V první sérii se kopají tři, není-li rozhodnuto, střídají se vždy dvě dvojice až do konečného rozhodnutí.
14. Oceněny cenami jsou první 3 týmy, dále nejlepší střelec turnaje, nejlepší brankář turnaje a nejlepší hráč turnaje.Sponzor turnaje:

 

Elektronická přihláška týmů

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: