TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Zmar a trápení

29.09.2014 17:55

Žalost,bída a utrpení .... tak asi hodnotit stručně celý průběh utkání.

To co si náš tým předsevzal při přípravě v kabině před utkání pozbylo ihned v úvodu střetnutí svůj smysl a rychlý konec.Ihned v 5 minutě jsme inkasovali první gól utkání po chybě obrany.Domácí jasně lepším mužstvem po celý zápas nás do ničeho kloudného nepustili,naopak atakovali naší branku a naše celé mužstvo se mělo co ohánět,aby stíhalo jeden útok za druhý.Ve 45 minutě domácí vstřelili druhý gól utkání,ale bez nějakého velkého přehánění to mělo být alespoň 6:0 z pohledu domácích.Jen díky našemu golmanovi to tak nebylo.To co pochytal za šance domácím,šla až hlava kolem.Druhý poločas začal tak,jak skončil první.Branka ihned v úvodu druhého poločasu v podstatě již ukázala,kdo vyhraje.Do 50 minuty padl do naší sítě čtvrtý gól.Naší střelckou impotenci v tomto zápase dokresluje smutný fakt,kdy si během necelých 10 minut dali domácí dvě vlastní či polovlastní branky.První po zahraném rohu M.Holobradou si domácí obránce srazil centr do branky a druhý po střele J.Vitáska,následné dorážce P.Knejzlíka do tyče a od tyče se míč odrazil od domácího hráče do branky.Paradoxní góly nám trochu otevřeli oči a ihned z další akce měl jasný gól na kopačce O.Měchura,ale místo zakončení u malého vápna ještě zkoušel cosi vymyslet.Bohužel vymyslel protiútok zakončený brankou do naší sitě.Následně po rozehrání padl další gól do naší sítě a rázem to bylo již 6:2.Poslední náš brankový "úspěch" zaznamela M.Holobrada pěknou střelou z hranice velkého vápna k pravé tyči.V poslední minutě náš tým inkasoval naposledy a to sedmý a závěrečný gól.

 

Co napsati závěrem??

Těžko se hledají slova,která by mohla zmírnit pocit debaklu,předvedené hry a nasazení celého týmu.Možná to bude znít trochu jako přehnané,ale pokud by zápas skončil v poměru např: 10:3 , tak by se asi nikdo z přítomných nedivil.A nutno napsati,že číslovka 10 by byla v tomto případě hodně,hodně milosrdná.Vlastně i celelkový výsledek 7:3 je pro nás hodně přijatelný.

Bohužel co naplat,i takový dokáže být fotbal.Pokud se ale budeme takto scházet jako v posledních dvou zápasech,těžko pomýšlet na lepší cíle.Jednou či dvakrát to vyjít může,ale nejde to do nekonečna,to je snad jasné každému.

Ale co už,nikdo nevrátí odehraný zápas.My se musíme opět zmobilizovat na další domácí utkání.Jen bych na jednu stranu měl otázku,zda v pozici golmana (který mimochodem v tomto zápasa pochytal snad 10 jasných gólů) bzch chtěl vůbec na další utkání nastoupit??Pokud bude celý tým takto hrát a to bez vyjímky jako v tomto utkání,myslím,že si dokáže každý představit lepší sobotní dopoledne - odpoledne,než se trápit fotbalem.

 

Zamyslet se musí každý,hlavně ale ať každý začne sám u sebe a řekne si,co může pro změnu udělat on sám.

Myslíte si,že je to kruté hodnocení???..................Myslím,že NE!!

 

 

SOBOTA 27.9.

Trhové Dušníky - Malá Hraštice A 7:3 (2:0)

Hřiště : Tr.Dušníky

Branky : 50. a 58. vlastní, 64. Holobrada

Sestava: Dudič  - Černý L., Knejzlík, Burian, Jiráň - Měchura, Sabon, Holobrada, Plíva - Blatnický, Vitásek


 

 

 

Zpět