Zbytečná remíza

21.09.2015 20:01

Vše začalo ideálně.První větší šance a ihned ve druhé minutě vedl náš tým po nedorozumění hostujících zadáků 1:0 , když po tomto nedorozumění doklepával do prázdné branky míč P.Plíva.

Další větší šanci měl v zápětí M.Slavík a i O.Neméth,ale oba bez brankového efektu.

Druhou branku vstřelil hlavou P.Burian po skvěle rozehrané standardní situaci M.Durdilem.Náš tým v podstatě kontroloval celý první poločas a hosty až na pár drobnějších situací k ničemu vážnějšímu nepustil.Zdálo se že druhý poločas bude spíše formalita,ale to se hned v úvodu změnilo.Po vlažném začátku hosté snížili stav na rozdíl jedné branky a v 75 minutě dokonce srovnali krok.Náš tým zcela podcenil vývoj druhého poločasu a po druhé inkasované brance se vrhl do až místy drtivé ofenzívy,ale přes veškeré úsilí a soustavný tlak se již nepodařilo vstřelit třetí branku i když šancí si několik vytvořil.Asi největší měl T.Petrák když hlavou překonal hostujícího golmana,ale nešťastně trefil na brankové čáře vlastního útočníka do nohou a míč se odrazil do bezpečí ve prospěch hostí.

V tomto zápase se nedá vůbec mluvit o štěstí hostí či naší smůle.Prostě si tento zápas pokazil náš tým sám,podcenil druhý poločas a proto si hosté odvážejí asi pro ně velmi cenný bod.

Nová Ves/Malá Hraštice A - Rosovice  2:2 (2:0)  - hřiště Nová Ves

Branky: 2. Plíva , 24. Burian

Sestava : Dudič - J. Petrák, T. Petrák , Burian, Kardinál -  Plíva (60. Černý L.) , Oktávec (88. Klement), Durdil, Slavík -  Neméth (75 Vaňha), Fafejta