TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Zasloužená výhra

24.09.2013 14:25

Do třetice všeho dobrého se říká J , v tomto případě to platí naprosto přesně. Třetí domácí vystoupení našeho Áčka (když v prvním zápase prohrálo těsně v nastavení s Dalekýma Dušníkama 3:4 a poté potupně se Spartou Luhy vysoko 1:5) se konečně jak diváci tak hlavně náš tým dočkal pěkného fotbalu a hlavně tří bodu. Již od začátku zápasu bylo vidět z naší strany větší odhodlání a hlavně chuť něco s nepovedeným začátkem sezóny udělat.

Náš tým byl po celou dobu zápasu vyrovnaným a místy i lepším týmem. Po několika drobných šancích v prvním poločase zahrozil po krásném pasu od L.Černého za obranu a přesném centru P.Plívy do malého vápna J.Pavlík,ale golman hostí před ním míč tečoval do nohou našeho útočníka který v této těžké situaci přestřelil branku.Další obrovskou šanci neproměnil J.Oktávec ,to když T.Černý zatáhl míč po pravé straně , tam obehrál 2 obránce a přesnou přihrávkou našel právě našeho záložníka, který levačkou z malého vápna trefil jen ležícího brankáře.Hosté si vypracovali jen pár náznaků šancí a asi tu největší ke konci poločasu po průniku z pravé strany z pohledu hostí zneškodnil skvělým zákrokem J.Vitásek.

Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu jako ten první. Větší šance jsme si vytvářeli my a po jednom zaváhání hostující obrany se dostal do samostatného průniku J.Pavlík,přehodil brankáře, ale vracející se obránce na brankové čáře vykopával jen stěží míč do zámezí. Hned po této šanci se náš tým konečně dočkal zaslouženého úspěchu. Po krásné akci kde L.Černý krásnou a přesnou přihrávkou našel svého bratra Tomáše , který zatáhl míč a přesným centrem našel nabíhajícího J.Pavlíka který již neměl větší problém dopravit míč do sítě.Po této brance si do konce zápasu ještě jednu šanci vytvořil Spartak , ale naše dobře fungující a organizovaná obrana si bez větších problémů poradila.V zhledem k celkovému průběhu utkání si myslím,že tři body za domácí výhru si zcela a po právu zasloužíme.

 

 

Malá Hraštice - Spartak Příbram B. 1:0 (0:0)

 

Sestava : Vitásek - Černý L., Fafejta O., Kardinál, Petřina (87. Jiráň), - Plíva, Oktávec, Sabon, Fafejta R., - Pavlík, Černý T.

 

Branky : 74.Pavlík

Zpět