TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Zase ten závěr!

04.04.2011 13:30

Našemu rezevnímu týmu se v utkání s béčkem Prostřední Lhoty nepovedl jak jeho úvod, tak i závěr. Jestliže na dvoubrankové vedení soupeře dokázal v průběhu hry ještě odpovědět, dvě branky na konci hry už rozhodly o naší zasloužené prohře.

První půlhodinka byla jasně v režii domácího mužstva. Většinu útoků přitom vedlo přes naši pravou stranu. Nebylo divu, že to brzo bylo 0-2 v náš neprospěch, a to jsme mohli být rádi, že skóre není vyšší. V obraně jsem hořeli, záloha neexistovala, útočníci nepodrželi míč. Uteklo půl hodiny a nám pomohla nenápadná akce, když jsme využili zaváhání obránce, který se zapomněl za obrannou linií, čehož využil Vl. Kardinál ke vstřelení kontaktního gólu, a to bodlem pod břevno z hranice šestnácky. Domácí byli dál lepším týmem, vstřelili gól, zlobili se však na svého pomezního, který jim odmával ofsajd. My jsme odpověděli těsně před přestávkou gólem do šatny, když se na pravém křídle ukopl F. Šusta a nepovedený centr překvapil jeho i nepřipraveného domácího gólmana a míč zapadl do branky.

V úvodu druhého poločasu jsme se po prostřídání a změnách v postavení hráčů zlepšili, několikrát jsme nebezpečně zaútočili, jenže bez vážnějšího zakončení. Paradoxně to byli domácí, kteří šli opět do vedení po povedené střele z hrance vápna pod břevno. Neuplynulo ani pět minut, když po brutálním faulu domácího stopera na M. Jiráně rozhodčí těsně před vápnem nařídil trestný kop, který P. Pazderka opět střelou, jak jinak než pod břevno, proměnil ve vyrovnání.

Závěr utkání jsme znovu jako už několikrát v sezóně nezvládli. Naši hráči se tlačili do útoku, jenže snadno ztráceli míče, takže domácím stačili po nákopech dva povedené brejky do otevřené obrany, opět po naší pravé straně, a bylo rozhodnuto.

Branky: 31. Vl. Kardinál, 44. F. Šusta, 61. P. Pazderka

Sestava: Z. Dudič - J. Pospíšil, M. Poláček, Z. Matějka, L. Listík - F. Šusta, J. Mik (46. D. Grafnetr), P. Pazderka, M. Jiráň - V. Batulka (33. M. Pánek), Vl. Kardinál (75. V. Obrmajer)   

Zpět