TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Z poháru jsme vypadli

21.08.2011 13:27

Naše mužstvo opět nepřežilo první kolo okresního Ondrášovka cupu. Tentokrát nezvládlo jako nasazený tým utkání ve Zduchovicích a na tamním kopci prohrálo 1-3. Sestava sice byla silně kombinovaná, nic to nemění na tom, že herní projev zejména ve druhém poločasu měl být mnohem lepší. Kádr máme úzký a nepřítomnost hned šesti hráčů byla více než citelná.

Ač to zní paradoxně, o výsledku utkání zřejmě rozhodlo prvních deset minut, kdy M. Stupal zahodil hned tři vyložené šance. Domácí pak po ojedinělém útoku a našem údajném faulu neproměnili penaltu. Do konce poločasu už nic nepředvedli, čehož jsme bohužel nedokázali při hře s kopce jako tradičně ve Zduchovicích využít, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0-0.

V druhém poločasu se naše hra doslova rozpadla, hráči nepodrželi balon, nepřihráli si a ve finále dostali dva rychlé góly (první po neodpískaném odstrčení O. Měchury domácím hráčem ve vápně). Další průběh se už dá nazvat jen zmarem. Na 1-3 snižoval pět minut před koncem M. Poláček hlavou po rohu.

Branka: 85. M Poláček

Sestava: Z. Dudič - R. Sojka, M. Poláček, Z. Matějka, L. Černý - O. Měchura, J. Oktávec (54. M. Jiráň), M. Klement, P. Plíva - F. Šusta (50. P. Pazderka), M. Stupal

Další výsledky: Klučenice - N. Knín B 2-3, Milín B - Rosovice 8-2, Mokrovraty - Kovuhutě 8-1, Kamýk - Kr. Hora 2-4, Hříměždice B - Obecnice 0-3, Pičín - Jince 2-2 (na penalty Pičín), Petrovice B - Jesenice 2-2 (na penalty Jesenice), Pr. Lhota - Sedlčany B 1-3, Drahlín - Dobříš B 2-4

Zpět