TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

S Hutí nerozhodně

12.08.2010 07:25

V dalším přípravném utkání remizovalo naše druhé mužstvo s rezervou Staré Hutě 4 - 4. Úvod utkání patřil našemu týmu, dobře jsme kombinovali, jenže před brankou soupeře jsme byli zcela jaloví, hostujícího brankáře jsme prakticky neohrazili. Soupeř se spoléhal hlavně na rychlé brejky, z nichž nakonec jeden proměnil ve vedoucí gól. Naše mužstvo v závěru poločasu nakonec vyrovnalo, po rohu O. Měchury se hlavou trefil O. Fafejta, jediný hráč ze soupisky áčka v sestavě.

V druhém poločasu obě mužstva myslela hlavně na útok, nechávala ve své obraně velká okna, čehož nejprve využili hosté k dvoubrankovému vedení. Náš tým nesložil zbraně a po dvou pěkných akcích stačil srovnat skóre. Nejprve se trefil J. Jiráň a pak překvapil brankáře O. Měchura, kterému nepovedený centr zapadl do branky. Jít v utkání poprvé do vedení pak odmítl Vl. Kardinál, který neproměnil pokutový kop. Soupeř ještě jednou po chybě obrany a brankáře šel do vedení, jenže nám se podařilo v poslední minutě zaslouženě vyrovnat po pěkné akci celého mužstva, na jejímž konci byl další nováček v našem dresu J. Zbožanský.

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, Z. Matějka, O. Fafejta, L. Listík, Vl. Kardinál, J. Mik, A. Kryšpín, M. Jiráň, B. Křivonoska, J. Listík, střídali P. Sláma, J. Zbožanský, M. Kočí, J. Jiráň

Branky: 40. O. Fafejta, 67. J. Jiráň, 75. O. Měchura, 90. J. Zbožanský

Zpět