TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Vyhrál lepší tým

30.03.2015 19:16

Úvod utkání jsme rozehráli sice dobře a mohli sme jít i do vedení v zápase,ale gólová situace kterou připravil T.Černý pro J.Oktávce skončila jen vytěsněním hostujícího golmana na levou tyč.Tlak jsem si sice zhruba 15 minut drželi,ale pokud z šancí neproměníme žádnou,jen těžko pomýšlět na nějaký kloudný úspěch.

Hosté po zhruba 15 - 20 minutách převzali iniciativu a do poločasu nám vsítili 4 branky.Druhý poločas náš tým trochu přidal a zkorigoval nepříznivý stav alespoň na konečných 2:5 ve prospěch hostí.Jestě možno podotknouti,že nám za stavu 0:4 nebyl uznán regulerní gól pro údajné postavení hráče v ofsajdu...hráč ač nejevil známky snahy o hru a T.Černý prostřelil hostujícího golmana,radost byla zbytečná.Na druhou stranu by to bylo pro celkový vývoj asi jen kosmetické upravení výsledku. 

Pro hosty tedy i tak zasloužená výhra.

 

 

 

 Malá Hraštice A - Rosovice A 2:5 (0:4) 28.3.2015

Sestava :

Dudič – Černý L.(55.Jiráň), Burian(75.Knejzlík), Sabon, Kardinál  – Plíva(60.Měchura), Oktávec, Pavlík, Holobrada – T.Černý, Stupal

Branky : 81.Sabon , 90.Oktávec (pen)

 

 

 

Zpět