TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Výhra po vyrovnaném průběhu

19.09.2010 21:52

Naše rezerva přivítala v tomto kole na domácím hřišti béčko Dolních Hbitů a jak se dalo očekávat, utkání bylo mnohem vyrovnanějí než sobotní zápas prvního mužstva. My jsme měli lepší vstupy do obou poločasů, což jsme využili ke střelení dvou pěkných gólů, hosté pak snížili po trestném kopu, jenže to bylo vše, co dokázali.

Naše mužstvo vstoupilo do utkání aktivně, hráči se dobře pohybovali, nabízeli se a brzo jsme šli do vedení. Z. Matějka na křídle uvolnil P. Sochora, který pěkným centrem našel B. Křivonosku a bylo to 1-0. Naši hráči ještě předvedli několik pěkných akcí, jenže postupně svou hru opustili, začali víc bránit, střed hřiště přenechali hostům, kteří toho využili ke zvýšení aktivity, jenže prakticky naší branku neohrozili.

Úvod druhého poločasu opět patřil nám a výsledkem byla druhá branka v soupeřově síti. Na centr po rohu si naběhl na zadní tyči J. Sauer a nekompromisně zavěsil. Hosté se opět pomaleji dostávali do tempa, postupně však začali mít navrch, aby snížili po trestném kopu z úhlu střelou přes celou branku. Jejich tlak jsme nakonec ustáli, několikrát jsme se přitom dostali do brejku, jenže zejména dvakrát P. Sochor naše vedení nepojistil. 

V neúplné tabulce jsme se tak dostali na pěkné sedmé místo.

Branky: 5. B. Křivonoska, 52. J. Sauer

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, J. Sauer, M. Poláček, L. Listík (25. M. Štáfek)  - P. Sochor, P. Plíva, J. Mik - B. Křivonoska (70. M. Jiráň), J. Listík (75. Zboženský)

 

Zpět