TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Výhra a prohra

19.08.2014 06:31

V posledním "volném" víkendu před novou sezónou odehrála naše mužstva v sobotu a v neděli poslední přípravné a jedno pohárové utkáni.V sobotním pohárovém utkání naše kombinovaná sestava s hráči Áčka i Béčka sehrala dobrý a vítězný zápas na Mokrovratech.V neděli odpoledne Áčko odehrálo svou generálku na Nové Vsi.Výsledek sice napovída,že 0:6 ve prošpěch domácí se zdalo být jako jednoznačné vítězství,ale v tomto případě nešlo ani tak z naší strany o výsledek jako o předvedenou hru.Hlavně v prvním poločase jsme byli rovnoceným soupeřem a druchá půle nebyla ani tak zdaleka špatná.Bohužel z našich brankových příležitostí se neujala ani jedna a nutno přiznat,že nám chybělo i trochu toho potřebného štěstí.

 

SOBOTA 16.8.

Morkovraty - Malá Hraštice A/B  1:2 (1:0)

Hřiště : Mokrovraty

Branky : 60.Měchura O., 78.Sabon

Sestava: Dudič - Měchura O. Knejzlík,(75.Měchura J.) Klement, Listík L.(70.Obrmajer) - Plíva, Pazderka, Sabon, Jiráň - Kardinál Vl.,(65.Vitásek) Listík J. (70.Hošek)

 

 

NEDĚLE 17.8.

Nová Ves A - Malá Hraštice A 6:0 (3:0)

Hřiště : Nová Ves

Branky :

Sestava: Dudič (46.Uher) - Černý L., Knejzlík, Burian, Sojka(60.Petřina) - Měchura O., Oktávec, Holobrada, Jiráň(70.Plíva) - Sabon(65.Vitásek), Černý T.

 

 

 

 

 

Zpět