TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Vydřené tři body

03.04.2011 21:34

I když jsme v utkání v Prostřední Lhotě byli po většinu času aktivnějším mužstvem, vítězství 1-0 jsme vydřeli až v samotném závěru, když jsme se prosadili po trestném kopu.

Úvod utkání patřil našemu mužstvu. Za úvodních dvacet minut jsme si vypracovali několik vyložených šancí. Jenže ani J. Pavlík, který přehozoval brankáře, jeho lob byl ale příliš slabý, takže domácí snadno odvrátili, a ani M. Stupal, který sám před brankářem netrefil přihrávku stejného hráče, gól nedali. A tak domácí z ničeho nic udeřili. Zcela volný hráč si v malém vápně naběhl na centr, jenže naštěstí pro nás  ze tří metrů neuvěřitelně překopl prázdnou bránu. Naše mužstvo v té době hrálo nepřesně, lehce jsme ztráceli míč nepřesnou rozehrávkou, což dostávalo do hry domácí tým. Výsledkem bylo nastřelené břevno naší branky.

Druhý poločas jsme opět začali velkou šancí, jenže J. Pavlík po centru M. Klementa tentokrát hlavou sám před brankou opět netrefil. Dál jsme stupňovali tlak, výsledkem byl gól P. Sabona, který ale rozhodčí neuznal po předchozím odmávání ofsajdu domácím asistentem. Pr. Lhota se jen bránila, evidentně hrála na remízu, my jsme naproti tomu zahazovali další šance. Nejprve nedorazil do sítě odraženou střelu P. Sabona střídající T. Černý, poté stejný hráč v samostatném nájezdu místo zakončení hledal přihrávkou J. Oktávce, jenže nepřesně. A tak přišla 85. minuta. L. Černý vyvezl z naší poloviny míč na půli hostů, kde byl nedovoleně zastaven. K zahrání trestného kopu se postavil P. Plíva a volný P. Sabon konečně vstřelil vítězný gól. V samotném závěru mohl ještě potvrdit naši výhru J. Oktávec, jenže jeho střela šla těsně vedle domácí svatyně.

Gól: 86. P. Sabon

Sestava: J. Vitásek - R. Sojka (27. O. Měchura), P. Burian, P. Kardinál, L. Černý - M. Klement, J. Oktávec, P. Sabon, P. Plíva (86. F. Šusta) - J. Pavlík - M. Stupal (46. T. Černý)  

Zpět