TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Výchovná facka

28.04.2014 18:24

Odehrát a odevzdat jen v prvních 10 minutách své maximum a potom rezignovat na celý zápas,to je opravdu pro boj o udržení hodně málo.

Přitom v právě v prvních deseti minutách jsme byli aktivnější a dokonce když běžel J.Pavlík osamocen na brankáře domácích byli jsme i hodně blízko brankovému úspěch.Bohužel jeho tragické zakončení bych spíše přirovnal “malé domu“.

Právě z tohoto zakončení jsme ihned inkasovali první branku po náběhu z pravé strany a nahrávaný míč pod sebe do prostoru penalty na osamocené hráče domácích.Stejně tak padl i druhý gól.Třetí po chybné přihrávce O.Měchury a zaváhání J.Vításka.Do poločasu z penalty padl i čtvrtý gól do naší sítě i když nutno připomenout,že to spíše penalta nebyla než byla.

Náš čestný zásah zaznamenal F.Kukla ihned po přestávce po chytré střele z úhlu.V zápětí měl velkou šanci i T.Černý,ale v malém vápně zaváhal a přišel o dobrou střeleckou pozici.

V podstatě po této šanci jsme inkasovali pátý gól.Šestý a konečný sedmý gól padl již do zcela otevřené obrany.

Co k tomuto zápasu více napsat a jak to hodnotit??

1)

V podstatě v nejsilněší možné sestavě kterou jsme schopni dát v našem týmu dohromady(krom pracovně zaneprázdněného O.Fafejty) a která mohla odjet k zápasu si pak po takovém zápase člověk uvědomí,že nejsilnější nemusí zároveň znamenat to nejlepší.Možná právě O.Fafejta mohl být ten správný klič k nějakému úspěchu.Možná ano,možná i ne.

2)

Občas se stane každému týmu,že má tzv. “den blbec“ a padne na každého to ano.Nejhorší je ovšem to,že bez boje se samo na hřišti nic neudělá.Odevzdat a doslova darovat takový důležitý zápas jsem hodně dlouho neviděl ani u jiných týmů.Mam dojem,že by si po tomto zápase někteří a možná i vlastně všichni hráči měli si sami sobě říci a odpovědět zároveň,zda má pro ně fotbal nějaký smysl a cíl.Pokud někdo řekne že NE,vyčítat mu to asi nikdo nebude a pokud někdo si sám sobě odpoví ANO,měl by to dokázat v příštím zápase doma s Milínem.

 

 

Jesenice - Malá Hraštice 7:1 (4:0)

(27.4. od 17:00h hřiště Jesenice)

 

Sestava : M. Hraštice: Vitásek - Černý L.(45.Jiráň), Burian, Kardinál, Petřina - Měchura(35.Kukla), Blatnický, Oktávec,Sabon -  Černý T., J. Pavlík (70.Pazderka).

 

Branky: 46. Kukla


 

 

Zpět