TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Víkend plný fotbalu

23.09.2012 21:57

Šest utkání se uskutečnilo o tomto víkendu na našem hřišti a většinou úspěšných pro naše mužstva. Určitě největším úspěchem bylo vítězství prvního týmu mužů, který zvítězil nad leadrem soutěže SK Jince, a to 2-1, a posunul se už na osmé místo. St. přípravka pokračovala ve vítězném tažení a porazila souseda v tabulce Spartak Příbram. Také starší žáci po skvělé hře porazili Kamýk 2-0, přičemž gólů mohlo být rozhodně více. 

Naopak nedařilo se béčku mužů, které dostalo výprask od rezervy Prostřední Lhoty 3-7. Úspěšní nebyli ani mladší žáci, kteří trpěli na slabou koncovku a prohráli 0-5. Naproti tomu skvěle zvládla svou premiéru stará grada, která porazila N. Knín 5-4.

Bližší informace na stránkách jednotlviých týmů.

Zpět