TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Venku opět úspěšní - aktualizováno

09.11.2010 10:57

Začátek zápasu s rezervou St. Hutě patřil jednoznačně našemu mužstvu. První šanci jsme přitom zahodili asi v 15. minutě. Sami v malém vápně byli B. Křivonoska a O. Fafejta, jenže si dávali přednost tak dlouho, až B. Křivonoska míč netrefil a na huťskou branku vyslal šouravou střelu, kterou domácí brankář snadno zlikvidoval. Nápor našeho mužstva stoupal, další šanci promarnil po centru V. Obrmajera O. Fafejta, který hlavičkoval pouze do tyče.

Gólu jsem se dočkali až 26. minutě, kdy J. Mik na středu uvolnil nabíhajícího V. Obrmajera, ten asi z dvaceti pěti metrů vystřelil a vymetl pavučinu v šibenici domácí branky. Naše mužstvo se neuchlácholilo a chtělo přidat ještě další góly, jenže osamocený J. Mik z malého vápna hlavičkoval vedle. A protože soupeř si v prvním poločase nevytvořil žádnou gólovou situaci, šli jsme o přestávce do kabin s jednogólovým vedením

Začátek druhého poločasu patřil našemu soupeři, který si vyprodukoval několik pěkných šancí, zvláště po protiútocích. Největší zmařil v 66. minutě huťskému hráči stojícímu v malém vápně dobře chytající Z. Dudič. Poté jsme to byli opět my, kdo mohl jít do dvougólového vedení. Po krásných dvou akcích po křídlech hledali naši hráči B. Křivonosku, ale ten bohužel nedal.

V 82. minutě domácí srovnali skóre. Po centru z pravé strany obránce O. Měchura neuhlídal soupeře a ten se z malého vápna nemýlil. Naše mužstvo nesložilo zbraně a dál útočilo. V poslední minutě jsme zahrávali rohový kop V. Obrmajerem, který poslal hezký centr do pokutového území soupeře, jenže ten míč odvrátil na další roh. K jeho exekuci se postavil stejný hráč, po jeho pasu se v pokutovém území nejlépe zorientoval F. Šusta a skluzem poslal míč do sítě.

Branky: V. Obrmajer, F. Šusta

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, J. Sauer, L. Listík - F. Šusta, Z. Matějka, J. Mik, V. Obrmajer - B. Křivonoska, O. Fafejta

Vl. Kardinál: Chtěl bych ocenit to, že naše mužstvo stále bojovalo a vítězství si proto plně zasloužilo. I přesto, že soupeře v závěru skóre srovnal, zbraně jsme nesložili a zaslouženě jsme těsně před koncem vstřelili vítězný gól. Kdybych měl vyhodnotit nejlepšího hráče, tak to byl bezpochyby V. Obrmajer, i když pochvalu si zaslouží určitě celé musžtvo.

Zpět