TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

V úvodu prohra

25.08.2014 19:38

Co napsat a jak hodnotit první zápas,do kterého jsme chtěli odhodlaně vstoupit a porat se v prvním zápase o první body??

Bohužel ihned ve druhé minutě naše obrana vyslala po hrubé chybě jednoho z našich obránců domácího útočníka do první šance a ten bezproblémů vsítil první branku.Druhou branku v páté minutě si dal náš obránce sám.Vítr z plachet byl tede ihned pryč.Jediný gól našeho týmu v prvním poločase vstřelil po pěkné kombinaci P.Knejzlík.Ale místo toho aby náš tým srovnal krok si dvěmi penaltami zkomplikoval celý zápas a do druhého poločasu šel s tříbrankovým mankem.Ihned v úvodu se podařilo během 10 minut dostat soupeře na dostřel jediného gólu.Z dalšího našeho velkého tlaku se nic neurodilo ikdyž šancí bylo hodně.Domácí naopak z ojedinělé akce druhého poločasu opět zvýšili na 5:3 a v nastaveném čase poslední gól do naší sítě uzavřel účet utkání na 6:3.

Trochu smolné utkání odehrál náš tým.Nutno sice přiznat,že soupeř byl herně trochu lepším,ale naše v podstatě 4 vlastní góly v prvním poločase zbytečně a předčasně rozhodli o osudu tohoto utkání.

Je ale pozitivní,že náš tým to po prvním poločase nezabalil a popral se v druhé půly o přívětivější výsledek.V druhé půly se náš tým prezentoval dobrou a i kombinační hrou,což dokumentoval pěkný a nečekaný signál ze kterého padl jeden z našich gólů.Doufáme,že naše mužstvo v příštím zápase si vylepší reputaci.

 

 

NEDĚLE 24.8.

Jesenice A - Malá Hraštice A 6:3 (4:1)

Hřiště : Jesenice

Branky : 20.Knejzlík , 49.Jiráň , 55. Fafejta

Sestava: Dudič  - Černý L., Knejzlík, Burian, Kardinál(75.Petřina) - Měchura O., Oktávec, Holobrada, Měchura(85.Plíva) - Sabon(65.Vitásek), Fafejta


 

 

Zpět