TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

V Mokrovratech druzí

09.08.2010 11:15

Dvacet pět hráčů se prostřídalo v našem dresu na tradičním turnaji v Mokrovratech. Nakonec jsme si odnesli druhé místo. Rozhodlo o tom poslední utkání, které sice skončilo smírem 1-1, ale předčasně, protože hráči Obořiště a Milína B se poprali. Pořadatelé do tabulky nakonec zanesli tento výsledek.

Malá Hraštice - Milín B 1 - 0 (1 - 0)

Soupeř nastoupil ve velice kombinované sestavě, což bylo na jeho hře zejména v prvním poločase znát a měl prohrávat, i když nám z kádru áčka chyběli čtyři hráči, nejméně 6 - 0. Jenže naši hráči se předháněli v zahazovaní šancí, když po snadném vedení, po pěkné kombinaci se trefil P. Sabon, vymýšleli efektní zakončení, která ale ke gólům nevedla. A když jsme ani v druhém poločase neproměnili ani jednu ze čtyř jasných tutovek, nakonec jsme se strachovali o výsledek. Naštěstí soupeř byl i v koncovce nešťastný, takže jsme výsledek bez problémů uhájili.

Sestava: Z. Dudič - L. Černý, P. Burian, M. Poláček, P. Kardinál - M. Klement, P. Pazderka, P. Sabon, P. Sochor - O. Fafejta, P. Pavlík. Střídali O. Měchura. M. Jiráň

Branka: P. Sabon

Malá Hraštice - Oboriště 1 - 1  (0 - 0)

Proti soupeři, ktrerý se oproti svému prvnímu utkání posílil o několik hráčů a který hraje stejnou třídu, ale druhou skupinu jako naše rezerva, dostali příležitost hráči našeho béčka. A vedli si velice zdatně. Svého soupeře prakticky do tutové šance nepustili a také ve hře dopředu byli lepším týmem. K vedení jim přitom pomohla vlastní branka soupeře. Své vedení mohli pojistit po chvíli po krásné střele M. Jiráně, který z dobrých 30 metrů rozkmital bombou břevno soupeřovy branky, míč se odrazil na lajnu (nebo za ní, což nepohybliví rozhodčí nemohli posoudit) a poté zpět do hřiště. Nedáš, dostatneš, tato fotbalová pravda se nakonec potvrdila po snad jediném rohu soupeře, když do vlastní brány míč uklidil asi minutu před koncem J. Pospíšil.

Sestava: J. Měchura - Vl. Obrmajer, J. Sauer, D. Grafnetr, L. Listík - O. Měchura, J. Mik, Vl. Kardinál, M. Jiráň - J. Listík, B. Křivonoska. Střídali: M. Kočí, J. Pospíšil, O Fafejta

Branka: vlastní 

Malá Hraštice - Mokrovraty 1  - 4  (1 - 2) 

Výsledek tohoto utkání ani zdaleka neodpovídá průběhu hry. Zejména v prvním poločase jsme domácím byli více než vyrovnaným soupeřem a po zásluze jsme šli do vedení chytrou střelou J. Mika. Jenže po chybě obrany a brankáře soupeř vyrovnal po nenápadné akci. A pak zaúřadoval rozhodčí Ledinský, který písknul pro domácí penaltu za údajnou ruku J. Mika. Přehlédl přitom předchozí remplování soupeře, který Jirku povalil a ten v pádu trefil předloktím míč! V druhém poločase jsme se tlačili do útoku, jenže jsme zapomínali na zadní vrátka, čehož domácí využili ke vstřelení dvou branek po rychlých brejcích.

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, D. Grafnetr, J. Pospíšil - P. Sochor, J. Mik, P. Sabon, M. Jiráň- P. Pavílk, J. Sauer. Střídali: J. Měchura, Vl. Obrmajer, P. Sláma

Branka: J. Mik

Z. Makovička - Na turnaji byly cenné dvě skutečnosti. Za prvé, mohli jsme dát šanci všem, kteří přišli a budou k dispozici jak áčku, tak i béčku. Za druhé, prodělali jsme přípravu na jednom z nejhorších hřišť v okrese. Alespoň naši hráči vědí, co je v prvním kole čeká!

Výsledky: Mokrovraty – Obořiště 2:0, M. Hraštice – Milín B 1:0, Mokrovraty – Milín B 2:2, M. Hraštice – Obořiště 1:1, Mokrovraty – M. Hraštice 4:1, Milín B – Obořiště 1:1.

Tabulka:

1. Mokrovraty 3 2 1 0 8:3 7
2. M. Hraštice 3 1 1 1 3:5 4
3. Obořiště     3 0 2 1 2:4 2
4. Milín B        3 0 2 1 3:4 2

Zpět