TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

V Lečici třetí

07.07.2010 11:44

S kombinovaným týmem, který tvořili jak hráči současného kádru, tak i někteří adepti na dres našeho mužstva jsme se zúčastnili tradičního turnaje ve Velké Lečici. Po ranní prohře s domácím týmem, jsme po obědě v utkání o umístění porazili rezervu Štěchovic, takže jsme nakonec skončili třetí.

Velká Lečice - Malá Hraštice 2:0 (0:0)

Úvod utkání, které se hrálo na 35 minut, patřil domácím, jenže náš brankář i obrana byli proti. Zhruba po čtvrthodině jsme se konečně rozehráli a při hře do kopce jsme byli až do konce poločasu jasně lepším týmem. Jenže jsme své vyložené šance neproměnili. Po gólu volala především tutovka F. Šusty, který zakončoval z první po krásné akci na pravé straně, jenže trefil jen padajícího brankáře. Poté našel M. Klement na malém vápně zcela volného J. Pavlíka, ten ale míč opět samotný před brankářem netrefil. Stejný hráč se dostal ještě jednou do loženky, když po chybě domácí obrany místo střely šel ještě do jedné kličky, na těžkém povrchu si ale šlápl na míč, takže se sám připravil o zakončení.

Druhý poločas jsme měli snad dvě třetiny času míč na svých kopačkách, jenže tato převaha nám nebyla nic platná, prakticky jsme totiž ani jednou netrefili branku domácích. Naopak ti dvou našich chyb dokázali využít. Nejprve po trestném kopu vyražený míč naším gólmanem vrátil do branky nikým nehlídaný lečický útočník. Druhý gól jsme dostali po hrubé chybě R. Sojky, který špatně odhadl odskok míče, ke kterému se tak zadarmo dostal další útočník domácích a ze samostatného nájezdu rozhodl o vítězství nováčka naší mistrovské soutěže.

V dalším dopoledním utkání porazila rezerva Mníšku béčko Štěchovic 3-1.

Sestava: Vl. Kardinál - R. Sojka, P. Kardinál, M. Poláček (50. M. Jiráň), L. Listík (36. L. Černý, 50. P. Sláma) - M. Klement, P. Sabon, J. Oktávec, F. Šusta (J. Mik)  - M. Stupal, J. Pavlík

Malá Hraštice - Štěchovice B 3:1 (0:1)

Do utkání o třetí místo nastoupilo za značného horka naše mužstvo oslabeno o J. Mika, který po ranním utkání zkolaboval z dehydratace, takže byl odvezen do nemocnice. První půle patřila mladíkům od Vltavy, jenže řadu šancí nedali. Nakonec se ale trefili, takže do druhého poločasu šli s jednobrankovým vedením. Ve druhém jsme brzo vyrovnali po nařízené penaltě, jenže ještě asi čvrthodinku byl lepší náš soupeř, který ale nedal ani penaltu a navíc trefil tyč naší brány. My jsme se vzchopili až v samotném závěru a dvěma krásnými brankami jsme výsledek otočili v náš prospěch.

Sestava: T. Souček- R. Sojka, P. Kardinál, M. Poláček, L. Černý, (55. P. Sláma) - F. Šusta (36. P. Sochor), M. Klement, P. Sabon, M. Jiráň (36 L. Listík) - M. Stupal, J. Pavlík 

Branky: J. Pavlík, J. Sochor, R. Sojka

V utkání o první místo vyhráli domácí nad béčkem Mníšku 4:3, takže se stali vítězi celého turnaje.

Zpět