TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

V generálce na sezónu vítězně

25.03.2013 16:23

Díky odložení prvního kola jarní části sezóny , sehrálo naše mužstvo další přípravné utkání a to se soupeřem Staré Huti.Od úvodního hvizdu bylo naše mužstvo lepším a aktivnějším týmem,ale bohužel jako první inkasovalo.Když se po naší pravé straně dostal soupeřův útočník za naší obranu,zatáhl míč k brankové čáře a zpětnou přihrávkou hledal nabíhajícího hráče.K němu se sice míč dostal,jeho střelu zblokovalo hned několik našich hráčů,ale míč se odrazil zpět na nohu protihráče a ten z 5 metrů nedal J.Vitáskovi v bráně sebemenší šanci..V zápětí po inkasovaném gólu náš tým zvýšil iniciativu a vytvořil si několik slibných příležitostí.Z jednoho zahrávaného rohu ke kterému se postavil J.Pavlík nacentroval do malého vápna,kde si nešťastně srazil do vlastní brány míč bránící hráč soupeře a bylo vyrovnáno.Dál jsme drželi míč častěji na svých kopačkách my,a asi po 10 minutách mohlo skoré byt příznivější , když pěkný pas po pravé straně poslal L.Černý na sprintujícího O.Měchuru,ten míč zatáhl  stříleným centrem který se stočil do brány ohrozil brankáře který jen konečky prstů vytáhl míč na roh.Další šanci měl na noze O.Fafejta který běžel sám na golmana,ale v těsné blízkosti jen trefil vyběhlého brankáře.Ten míč sice odkopl,ale jen k našemu hráči.J Pavlík zkusil přelobovat vyběhlého brankáře,ale trefil jen levou tyč branky.Druhý gól opět založil L.Černý který perfektně načasoval míč na naběhlého O.Měchuru,ten zatáhl míč podél pravé lajny a zpětnou přesnou přihrávkou našel P.Sabona a ten z malého vápna překonal brankáře.Skóre tedy bylo 2:1.Tento stav vydržel až do poločasu,ikdyž  šancí na vyšší skóre bylo hodně.Šanci měli postupně P.Burian,J.Pavlík,O.Měchura .

Druhý poločas začal pozvolna,jako by naše mužstvo chtělo tento výsledek udržet a nikam se netlačilo.Obrat nastal až nařízenou penaltou proti našemu týmu,když L.Černý netaktně fauloval hostujícího útočníka ve velké vápně.K exekuci se postavil faulovaný hráč,ale trestuhodně tuto šanci na srovnání zahodil.Netrefil branku,a míč snad o 5 metrů minul pravou tyč.To naše mužstvo dostalo opět do sedla a začali předvádět dobrý fotbal.další zásah do soupeřovy sítě zaznamenal M.Jiráň když dostal pěknou přihrávku od M.Dudrila a z malého vápna neměl problém zvýšit výsledek.Další gól nenechal na sebe dlouho čekat,přidal ho M.Durdil když dostal přesný míč od J.Vitáska.který ho skvěle naše jak zabíhá za obranu hostí.Vyběhnutý golman hostí jen koukal,jak ho M.Durdil přehazuje a stav posunuje již na 4:1.Po chvilce opět padla další branka,to dostal míč M.Klement přihrál O.Fafejtovi ten posunul do levé strany na M.Jiráně,ten zatáhl míč a ačkoli se mu centr moc nepovedl,po špatné komunikaci obránce se stoperem míč propadl na brankovou čáru kde bez problémů dorážel  J.Pavlík.Další a poslední gól utkání zaznamenal P.Sabon to když dostal přihrávku ve středu pole,popotáhl míč k vápnu a z necelých 20 metrů nedal šanci brankáři a míč zapadl za jeho záda a bylo to 6:1.Tímto výsledkem skončil také celý zápas když šancí bylo opět hodně,ale i tak převládala spokojenost.

Výsledek: Malá Hraštice -Stará huť 6:1 (2:1)

Sestava: Vitásek - Klement,Burian,Kardinál,Černý - Měchura (50 min.Šusta),Sabon,Pazderka (45 min.Dudril),Oktávec(45 min.Jiráň)   - Pavlík,Fafejta O.(45 min.Fafejta R.)

 

Branky: vlastní (15 min.) , Sabon (25 min.) , Jiráň (60 min.) , Durdil (65 min.) , Pavlík ( 70 min.) , Sabon ( 85 min.)

Zpět