TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Úterní remíza

14.08.2013 19:35

Do dalšího přípravného utkání jsme nastoupili v úterý 13.8. od 18h na břevnovském hřišti proti soupeři pražské B třídy týmu Sk Čechoslovan Chuchle.

V úvodu zápasu byl lepším mužstvem tým domácích.Zhruba po 15 minutách se naše hra ustálila a začali jsme být domácím rovnocenným soupeřem.Bohužel naše mužstvo inkasovalo gól jako první,když po zaváhání našich obránců šel do samostatného průniku útočící hráč a otevřel skóre zápasu.To naše hráče ale nijak neznepokojilo a po několika dobrých kombinacích mělo na kopačkách vyrovnávací gól.Zejména P.Sabon po pěkné kombinaci s J.Pavlíkem a O.Měchurou jen o kousek minul domácí branku.Po několika minutách z trestného kopu zahrávaný M.Jiráněm trefil jmenovaný tyč brány.Další velkou šanci měl O.Fafejta,ale jeho průnik do šestnáctky na poslední chvíli zastavil obránce.Domácí si také vytvořili několik slibných šancí,ale s těmi si naše obrana s brankářem občas i se štěstím poradila .

Začátek druhého poločasu byl jednoznačně v naší režii a po necelých pěti minutách bylo skóre srovnáno.Když tvrdou střelou pod břevno z 20 metrů se trefil P.Plíva.Od té doby bylo naše mužstvo lepším a na hřišti si vytvářelo tlak.J.Pavlík střílel jen těsně mimo stejně jako P.Sabon , F.Šusta či O.Fafejta.Domácí se nadechli v závěru k tlaku,který vedl je z dálky k nastřelenému břevnu naší branky.Jinak se jejich hra dál než k prostoru před šestnáctkou nikam nedostala.Dobře hrál v našich zadních řadách hlavně T.Souček a R.Petřina.

Utkání tedy zaslouženě skončilo nerozhodně 1:1.

Myslím,že velmi dobrý a kvalitní soupeř v naší přípravě.I když naše mužstvo mělo ještě v nohách nedělní zápas,odehrálo dobré utkání.

 

Sk Čechoslovan Chuchle - Malá Hraštice  1:1 (1:0)

 

 

Sestava : Vitásek - Sojka, Fafejta O., Souček, Petřina - Měchura, Oktávec , Sabon, Jiráň, - Pavlík (75. Jiráň), Šusta (45. Plíva)

Branky : Plíva


 

 

Zpět