TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

U lídra bez bodu

10.10.2013 10:23

Na půdě dosavadního lídra naší skupiny jsme nastoupili bez několika opor,ale nutno podotknou,že hráči, kteří dostali šanci se jí zhostili velmi dobře.

V úvodu utkáni byli domácí aktivnější a více drželi balon na svých kopačkách. Po vzájemném oťukávání jsme zahrozili první velkou šancí kdy po centru si naběhl na penaltu O.Fafejta a vsítil první gól,který bohužel nebyl uznán pro velmi sporně odmávaný (domácím funkcionářem) ofsajd.

Po této situaci nás domácí mužstvo zatlačilo před naší šestnáctkou a po zhruba 15 minutách vstřelilo první gól utkání po kombinaci z levé strany a nahrávkou pod sebe se trefil domácí útočník nechytatelně pod břevno. Druhý gól padl hned vzápětí po našem nedůrazu u velkého vápna a domácí záložník se trefil z otočky těsně k levé tyči.

Po těchto rychlých gólech jsem zaútočili i my a hned po rozehrání a pěkné kombinaci po ose P.Burian,P.Sabon a P.Plíva právě posledně jmenovaný našel přesným centre do malého vápna nabíhajícího M.Jiráně a ten vsítil náš první gól.Po deseti minutách byl stav srovnaný.Po rozehraném rohovém kopu P.Plívou se od P.Sabona dostal míč do malého vápna na nohu P.Buriana a ten neměl sebemenší problém střelit vyrovnávací gól.Na konci zápasu měl na hlavě gól P.Sabon ale z obtížné pozice po rohu zahrávaný P.Plívou hlavou jen těsně minul vzdálenější tyč.

Stav 2:2 vydržel až do poločasového hvizdu.

Druhý poločas byl z obou stran opatrnější. Bohužel po 20 minutách dál gól opět soupeř a opět po nedůrazu na hranici šestnáctky se z otočky trefil podobně útočník domácích jako při prvním gólu jen na opačnou stranu. Čtvrtý gól padl po trestném kopu se krásně a nechytatelně trefil přes zeď záložník domácích a zdálo se, že osud zápasu je uzavřen. To ale naše mužstvo neodradilo a vrhlo všechny síly do útoku a málem se vyplatilo. J.Oktávec a P.Saboun krásnými střelami jen těsně minuli branku.Po těchto střelách naopak R.Fafejta atakoval domácí obranu která vytvořila chybu ve středovém kruhu.Míč posunul na P.Plívu který běžel sám na brankáře , ale z těžkého úhlu hledal ještě R.Fafejtu který dostal milimetrový pas skoro až do brány,ale na brankové čáře se míč skoro nemyslitelně ocitl mimo branku.V Poslední minutě měl další obrovskou šanci O.Fafejta,který po faulu centrovaný míč P.Plívou tečoval jen do tyče domácí branky.Bohužel pro nás závěr zápasu nedopadl šťastně,ale nutno podotknout,že jsem horším týmem rozhodně nebyli,bohužel výsledek je takový jaký je.Celý tým hrál velmi dobře a organizovaně v čele O.Fafejtou na stoperu a J.Vitáskem v bráně.V záloze P.Sabon a J.Oktávec , v útoku pak duo P.Burian a R.Fafejta.Nechtěl bych vyzvedávat jednotlivce,ale myslím,že celý tým si zaslouží pochvalu,alespoň za dobrou hru,nasazení a bojovnost.Za body bohužel ne.

 

Milín - Malá Hraštice 4:2 (2:2)

 

Sestava : Vitásek - Černý L., Fafejta O., Petřina, Měchura - Plíva, Oktávec, Sabon, Jiráň, - Burian , Fafejta R.

 

Branky : 21.Jiráň ,28.Burian ,

 

 

Zpět