TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Turnaj ve Střešovicích - aktualizováno

15.12.2010 19:27

Jak bylo avizováno, naše mužstvo se zúčastní zimního turnaje, a to pořádaným SK Střešovice 1911. Jeho přípravu provázely určité zmatky ze strany pořadatelů, takže to nakonec vypadlo, že náš tým se ho nezúčastní. Tuto neděli nám ale bylo potvrzeno, že hrát budeme.

Pořadatelé nám sdělili, že nakonec bude oddílů 12. Mužstva budou rozdělna do dvou skupin po šesti mužstvech, ve kterých se bude hrát každý s každým. První tři mužstva postoupí do finálové skupiny, další tři mužstva do další skupiny. V těchto skupinách se bude hrát jen s mužstvy z druhé skupiny prvního kola. Celkem tedy odehrajeme 8 kvalitních utkání! Hrát se bude jen o víkendech, turnaj by měl skončit koncem února. První utkání hrajeme v neděli v 10 hod., zřejmě s dorostem Střešovic. Přesné rozlosování bude známo koncem tohoto, nebo začátkem příštího týdne.

Podle webových stránek tohoto oddílu by se turnaje měla zúčastnit následující mužstva: Košíře (po podzimu desáté místo, pražská 1.B třída, skupina A), Olymp (2. místo, pražská 3. třída, skupina A), ČZU Praha (6. místo, pražská 2. třída, skupina A), V. Přílepy (12. místo, 3. třída okresu Praha-západ, skupina A), Krňany (1. místo, 3. třída, okresu Praha - západ, skupina B), Statenice (11. místo, 3. třída okresu Praha-západ, skupina A), Velká Černoc (3. místo, 2. třída okresu Louny) a dvě domácí mužstva, a to st. dorost (1. v pražské dorostenecké 1. A třídě) a béčko (11. pražská 1. B třída, skupina A), náš tým a další dvě zatím neznámá mužstva, upřesníme

Hráči budou na utkání nominování podle síly soupeře. Pro hráče rovněž z účasti vyplynou určité finanční povinnosti na startovné. Jak to bude řešeno, budeme rovněž informovat.

Zpět