TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Třetí výhra v řadě

07.09.2015 19:11

Béčko se vydalo na cestu do Vysokého Chlumce,tedy k týmu který z předchozích zápasů neuhrál ani bod.To trochu svádělo náš tým k podcenění soupeře.Ač si to nikdo z hráčů nechtěl připustit,opak byl pravdou.Ihned v úvodu utkání po 8 minutách bylo na ukazateli skóre 2:0 pro domácí.

Naše kompletní jedenáctka se jen těžko oklepávala,ale na konec se podařilo vstřelit kontaktní branku.Soupeř sice ještě zvýšil opět náskok o dvě branky,ale do poločasu ještě M.Durdil vstřelil druhou branku a ve 45 minutě měl na kopačce dokonce vyrovnání,ale svou exhibiční sólo jízdu zakončoval spíše na efekt než k užitku.

Co se nepovedlo do poločasu se povedlo ihned v zápětí druhého.Stav srovnán na 3:3 po krásné střele do šibenice kterou se prezentoval M.Holobrada.Po této vyrovnávací brance se po 5 minutách dostal náš tým do vedení snad ještě hezčí střelou do stejného místa kterou vyslal M.Durdil.Domácí ale srovnaly krok na 4:4.Další branka do domácí sítě na 5:4 vstřelena opět (jak jinak v tomto zápase J ) M.Durdilem.Tvrdá střela se odrazila od tyče za záda domácího golmana.Ačkoli se blížil konec zápasu,tak domácí se nevzdaly a opět srovnaly krok na 5:5.Už se zdálo,že i tímto výsledkem zakončíme tento zápas,vzal na sebe zodpovědnost M.Durdil a po sólovém průniku ho zastavil jen golman domácích,který na neštěstí pro domácích vytěsnil míč jen ke kopačkám P.Sabona.Ten do prázdné branky s přehledem umístil míč do sítě.

Stav už se do konce zápasu neměnil a náš tým si doslova vydřel 3 body.Pro diváka jistě zápas velmi dobrý,ale pro zúčastněné hráče obou týmů spíše frustrující.A tak bláznivá přestřelka kde dominovala ofenzíva než defenzíva vyzněla pro náš tým pěkným hokejovým výsledkem 5:6.

 

 

 

Vysoký Chlumec - Nová Ves/Malá Hraštice B  5:6 (3:2)

Branky : Durdil 4, Holobrada, Sabon.

 

Sestava : Dudič – L.Černý, Plíva, Klement, Pospíšil – Listík(70.Spilka) , Durdil, Holobrada, Dvořák  – Mario(46.Stupal) , Sabon
 

Zpět