TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Stále stejná píseň - bohužel

29.10.2014 20:00

Celý fotbal je o vstřelení co největšího počtu branek do branky soupeře.To nám sice jde,ale bohužel v menším počtu než by bylo záhodno.Tradičně to již je tak,že soupeř si vypracuje brankovou příležitost a v podstatě ji promění.Náš tým,ale potřebuje těch šancí o něco více.Ano,určitě chybí i potřebné štestí......O tomto byl hlavně tento poslední zápas ......,máme převahu,brankové 100% příležitosti,ale ......jeden vstřelený gól a příležitostí na tři zápasy.Nelze nikomu upřít snahu,bojovnost ....,ale prostě se k nám potřebné štěstí otočilo zády.K tomu ještě neuznaný regulerní gól P.Buriana za stavu 2:1,mohlo to být o něco veselejší.

Není to veselejší,je to stejné.

Tak snad to ubojujeme s lídrem soutěže v sobotu ráno na domácím hřišti.

 

 

Neděle 26.10.

Dublovice A - Malá Hraštice A 3:1 (2:1)

Hřiště : Dublovice

Branky : 45. T.Černý

Sestava: Dudič  - Černý L., Burian, Kardinál, Sojka, - Klement, Holobrada, Oktávec(70.Měchura), Jiráň- Sabon, Černý T.

Zpět