TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Soupeři jsou známí

20.07.2012 19:13

Rozlosování soutěží okresu Příbram se dnes uskutečnilo v Sedlčanech. Jak z něj vyplynulo, poměrně značně se změnila struktura jednotlivých soutěží, což se dotkne i našich mužstev.

Okresní přebor i III. třída zůstávají beze změn, ve IV. třídách byl zvýšen počet skupin na tři, ve všech je přitom deset týmů. Naše béčko bylo zařazeno do skupiny B, za soupeře bude mít dvě mužstva Nové Vsi (béčko a céčko), Obořiště, rezerv Višňové, Rosovic, Staré Hutě, Borotic, Jinců a Pr. Lhoty.

Starší žáci byli zařazeni do skupiny B, kde je celkem deset mužstev. Soutěž starších přípravek byla rovněž rozdělena na dvě skupiny, v každé je osm mužstev.

Předběžně by áčko mělo začít v Jesenici, naše rezerva s béčkem v Nové Vsi a starší žáci v Krásné Hoře. Tyto zápasy by se měly uskutečnit o víkendu 25. a 26. srpna. Starší přípravka začne o týden později doma.

Úvod soutěží začneme už o týden před tím, a to účastí v Českém poháru, kam jsme přihlásili obě mužstva. Áčko bude hrát v Bohutíně v sobotu 18. srpna, béčko doma s Jesenicí o den později.

 

Zpět