TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Skvělá série pokračuje

31.10.2010 20:11

Přesvědčivou výhrou 4-1 skončilo další domácí utkání našeho prvního mužstva se stále se lepšícím týmem Hříměždic. Znamená to, že sérii neporazitelnosti jsme už zvyšili na sedm utkání v řadě.

Po vzájemném oťukování v úvodu utkání se do velké šance nejprve dostali hosté, jenže náš brankář nejlepšímu střelci soupeře Poslušnému zkazil radost výborným zákrokem a míč vyrazil na roh. Dlužno dodat, že to bylo na dlouhou dobu vše, co hosté ukázali. Naše mužstvo se sice tentokrát rozjíždělo pomaleji, po zhruba čvrt hodině však už začalo pracovat jak dobře namazaný stroj. Do šancí se dostávalo hlavně po standardních situacích, jenže hosté se v skrumážích lépe orientovali a vždy odvrátili do bezpečí. 

Postupně jsme zlepšili i kombinace a začaly se rodit také šance ze hry. Nejprve přestřelil v dobrém postavení P. Pazderka, poté na dlouhou nohu M. Klement, vždy po přihrávkách J. Pavlíka. Asi v 35. minutě jsme se konečně dočkali. To J. Oktávec odcentroval míč před branku, J. Pavlík byl u něho blíž než brankář hostů a pod jeho tělem ho uklidil do sítě Hříměždic.

Druhý poločas začal naším velkým tlakem, jenže ze hry ne a ne dát gól. A tak pomohl rohový kop P. Plívy, který se ukopl, na přizemní míč směřující na přední tyč hosté nereagovali, takže jejich záváhání využil opět J. Pavlík, který nás dostal do dvoubrankového vedení. To naše mužstvo uklidnilo, dál pokračovalo v báječném představení a výsledkem byl další gól v síti mužstva od Slapské přehrady. K zahrávání dalšího rohového kopu se postavil P. Plíva, v malém vápně našel hlavu J. Pavlíka, ten prodloužil na zadní tyč na P. Sabona, který znovu hlavou vrátil před branku, kde do třetice opět hlavou nikým neatakovaný P. Burian pohodlně doklepl míč do sítě. Další střelecký zápis poté odmítl J. Pavlík, který vypíchl míč stoperovi hostů, obešel brankáře, jenže jeho střela byla slabá a navíc trefila vrátivšího se chybujícího hráče.

Hosté po ojedinělé střele snížili, když se trefil jejich nejlepší střelec Poslušný, poté se dožadovali pokutového kopu, jenže sudí diskutabilní zákrok naší obrany jako nedovolený neposoudil. Domácí mužstvo však další zápletku nedovolilo a znovu si začalo vytvářet příležitosti. Nejprve se hlavou v nadějné pozici netrefil P. Burian, poté hatrick nedokonal J. Pavlík, když po nádherné přihrávce M. Stupala sám před prázdnou brankou ve skluzu branku hostů minul. Po chvíli ale svému kolegovi v útoku přihrávku vrátil a ten už síť rozvlnil. V závěru se mohl mezi střelce ještě zapsat O. Měchura, ale jeho střelu asi z deseti metrů k tyči hříměždický gólman vyrazil.

Branky: 35., 53.  J. Pavlík, 65. P. Burian, 76. M. Stupal

Sestava: J. Vitásek - R. Sojka,  P. Burian, P. Kardinál, L. Černý - M. Klement, P. Sabon, P. Pazderka (58. M. Stupal), J. Oktávec, P. Plíva (76. J. Mik) - J. Pavlík (81. O. Měchura)

  

Zpět