TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

S posledním jen bod

31.10.2010 20:58

Po neslaném, nemastném výkonu uhrálo naše mužstvo s posledním týmem tabulky, rezervou Borotic, jen remízu. Po většinu utkání sice bylo lepším kolektivem, jenže zejména v úvodu druhého poločasu neproměnilo řadu příležitostí a tak přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu.

Hosté začali lépe a asi v páté minutě střelou z velké dálky vystrašili našeho brankáře, kterému míč prošel pod tělem, naštěstí se do branky nedokutálel. Domácí mužstvo bylo poté sice aktivnější, bohužel dlouho bez zakončení. Až teprve po půl hodině si vytvořilo tlak a přišly také příležitosti. Nejprve rozezněl bombou břevno B. Křivonoska, míč se odrazil na brankovou čáru a odtud do bezpečí. Po chvíli zbrkle střílel v nadějném postavení z první ač neatakován M. Jiráň, jenže vysoko přestřelil. Asi pět minut před koncem prvního poločasu už to ale udělal lépe, obešel hostujícího beka, na jeho polostřelu, polocentr si naběhl M. Stupal, který dostal naše mužstvo do jednobrankového vedení.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s velkým tlakem, šance se rodily jako na běžícím pásu, jenže zejména M. Stupal nenavázal na svou gólovou střelu z prvního dějství a třikrát v nadějném postavení vždy minul. Postupně ho napodobili i další hráči, jako např. F. Šusta, M. Poláček a M. Jiráň a když překrásná střela V. Obrmajera z dobrých 30 metrů jen orazítkovala spojnici břevna a tyče, dostalo se opět na známé: nedáš, dostaneš. Přispěla k tomu i neobvyklá situace, když si dresy vyměnili hostující brankář s útočníkem. A byl to právě původní gólman, který dorazil do sítě vyražený míč naším brankářem po brejku hostů.

Branky: 39. M. Stupal

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, J. Sauer, J. Listík (75. L. Kudrna) - F. Šusta, Z. Matějka, J. Mik, M. Jiráň - B. Křivonoska (46. V. Obrmajer), M. Stupal (84. J. Měchura) 

Zpět