TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

S druhým jen remiza

17.10.2010 21:03

Naše rezerva v utkání nevalné úrovně s dosavadním druhým mužstvem tabulky, béčkem Nečíně, uhrála pouze bod. Bohužel nezopakovala výkony z předchozích zápasů, takže utkání skončilo bez branek.

Soupeř přitom nepředvedl nic světoborného, k poražení určitě byl. Jenže naši hráči hráli až na výjimky bez nasazení, nepřesně, proto hra postrádala plynulost. Ke koukání bylo jen několik akcí, které bohužel neskončily gólem. Největší dvě šance v prvním poločase přitom spálil T. Černý.

Druhý poločas měl ještě nižší úroveň než první. Většina hry se odehrávala uprostřed hřiště, soupeři si navzájem půjčovali míč díky velkému množství nepřesných přihrávek. O jediný zajímavý fotbalový moment se tentokrát postarali hosté, jenže náš brankář asi pět minut před koncem nás od pohromy zachránil skvělým zákrokem.

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, J. Sauer, L. Listík - J. Pospíšil, V. Batulka (71. J. Zboženský), Z. Matějka (81. J. Listík), M. Jiráň - B. Křivonoska (60. P. Sláma), T. Černý 

Zpět