TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Remíza na konci sezóny

04.11.2015 17:29

Celý první poločas náš tým nebyl až tak aktivní,zdobila nás především neřestnost a duch přátelského utkání.

Po zásluze tedy první poločas skončil 1:3 ve prospěch hostí.

Pravý opak byl ale poločas druhý.Velmi aktivní hra od všech hráčů a úspěch se dostavil.Hosté doslova přišpendleni na vlastní polovině jen stěží odvraceli jen atak za druhým…..podařilo se nám srovnat skóre a několik šancí zůstalo nepotrestáno včetně nastřelených tyčí a břeven.

Bohužel remízový stav zůstal až do hvizdu znamenající konec zápasu.

Naše mužstvo se tedy rozloučilo v této sezóně remízou,která by se objektivně zdála jako nespravedlivá.Na druhou stranu si tento konečný zápasový stav promrhal náš tým v prvním poločase.Pokud by takto aktivně hrál jako ve druhém poločase,tak by si zcela jistě dokráčel pro snadné tři body.

 

 

Nová Ves/Malá Hraštice B – Hříměždice 3:3 (1:3)

Branky : 2 x Stupal , Sabon .

 

Sestava : Sysel(55.Šimek) – Černý L.(Hrvačič), Klement, Fafejta, Pospíšil  - Miller , Holobrada, Knejzlík, Měchura - Stupal ,Sabon


 

 

Zpět