TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Realizační tým se sešel

19.07.2010 17:57

Realizační tým našeho fotbalového oddílu, za jednotu to byl L. Černý, za áčko Z. Makovička a M. Poláček, za béčko Vl. Kardinál, L. Šusta a L. Listík, se v sobotu 17.7. sešel, aby připravil novou sezónu. Jeho členové se seznámili především s losem, termínovou listinou a dalšími náležitostmi nového ročníku. Bylo konstatováno, že zřízení rezervy znamená vyšší nároky na organizaci nejen u funkcionářů, ale také hráčů.

Členové realizačního týmu se především seznámili se soupiskou fotbalistů našeho mužstva. Ta je prakticky totožná s tím, co uvádíme v odkazu Náš tým. Trenér prvního mužstva Z. Makovička informoval, že na soupisku svého týmu, kterou je nezbytné odevzdat na ČMFS, zařadí těchto 11 hráčů: J. Vitáska, R. Sojku, M. Poláčka, O. Fafejtu, P. Kardinála, M. Klementa, J. Oktávce, P. Pazderku, P. Sabona, M. Stupala, P. Pavlíka. Tito hráči přitom musí za áčko odehrát 270 minut. Další hráči budou k dispozici jak áčku, tak i béčku. Z prvního mužstva mohou přitom za béčko ve stejném kole nastoupit pouze dva hráči uvedení na této soupisce. Pro potřeby jak áčka, tak i béčka je v současné době k dispozici kolem 30 lidí. Většina z nich jsou kmenoví hráči. Funkcionáři se domluvili, jak postupovat u těch fotbalistů, kteří u nás zatím jen hostovali nebo mají zájem u nás hrát. O stavu přestupů či hostování budeme informovat.

Na tomto webu je uveden plán přípravy. Ten je závazný pro všechny hráče!!! Omluvy hráčů, a to pouze písemné, budou přijímat jen uvedení členové realizačního týmu. Ideálně přitom buď formou sms nebo v diskusi tohoto webu. Stejná praxe nastane i v plné sezóně! Žádáme hráče, aby si na tento režim zvykli, vyhneme se tak zbytečným nedorozumněním! 

Z dalších informací je pro hráče určitě zajímavé to, že každý z nich starší 18 let (u mladších zákonný zátupce) bude muset podepsat prohlášení o svém zdravotním stavu. Vedení oddílu bylo současně vyzváno, aby zorganizovalo školení nejen funkcionářů, potencionálních rozhodčích, ale i samotných hráčů k pravidlům fotbalu. O termínu tohoto školení budeme informovat. 

Zpět