První zápas jarní části 2014-2015 s SK Březnice 1918.

15.04.2015 06:33

V něděli po obědě jsme odehráli první zápas jarní části soutěže starších žáků.

Přijelo k nám mužstvo SK Březnice 1918, které je na prvním místě naší skupiny. Na podzim jsme u nich prohráli nelichotivým výsledkem 9 : 0.

V prvním poločase po třech individuálních chybách jsme prohrávali 3 : 0 a už se zdálo, že nás soupeř výrazně přehraje. Nestalo se tak, naši kluci hru vyrovnali, začali bojovat a ještě v prvním poločase nádherným gólem, po centru M. Šišky a přímo z voleje F. Vandase, jsme zkorigovali výsledek na  1 : 3.

Ve druhém poločase jsme si vytvářeli postupně tlak a soupeře jsme i  chvílemi přehrávali a dali branku na 2 : 3. Soupeř nakonec dohrával o deseti hráčích, kvůli zranění už neměl nikoho na střídání. I přes snahu, tlak a šance, především Michala Šišky, se nám už nepodařilo gól vstřelit a prohráli jsme 3 : 2. Výborný výkon.

Sestava: P. Durdil - Douša, M. Hlávka, A. Houska, Patera, Ruth, Roth, Slabihoudek, Šefl, Šiška, Vandas, J. Vostárek, P. Vostárek.

Branky: Šiška, Vandas.