TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

První vítězství v soutěži

30.08.2010 08:35

Hráči našeho béčka si v neděli užili svého prvního vítězství v soutěži, když doma porazili rovněž nově se tvořící rezervu Pr. Lhoty. Zejména v prvním poločasu, který vyhráli 3 - 1, byli lepším týmem, předvedli řadu hezkých akcí, které přítomní diváci ocenili potleskem. V druhém poločase tempo hry pokleslo, obě mužstva si připsala po gólu, takže se skóre zastavilo na konečných 4 - 2.

Úvod utkání přitom byl poněkud divoký a už po deseti minutách to bylo 2 - 1 pro nás. Již ve druhé minutě jsme šli do vedení po pěkné akci na pravém křídle, když V. Kardinál našel zpětnou přihrávkou navrátilce do našeho dresu M. Štáfka, který nezadržitelně skóroval. Poté zaúřadovali oba brankáři, po jejichž chybách padly další dva góly. Nejprve náš P. Haspekl při dobíhání lehkého míče uklouz, ten ho přeskočil a útočník hostů snadno skóroval. Jenže lhotecký brankář jakoby chtěl být s naším solidární, při autovém odkopu trefil osamoceného J. Vitáska a ten naše mužstvo dostal opět do vedení. Až do konce prvního poločasu jsme byli jednoznačně lepší, jenže dlouho bez gólového efektu. Teprve asi pět minut před koncem vyslal O. Fafejta do úniku na pravém křídle F. Šustu, ten opět přihrávkou pod sebe od brankové čáry našel V. Kardinála a ten se nemýlil.

Druhý poločas byl vlažnější, na některých našich hráčích byla vidět únava způsobená nízkou trénovaností. Hosté toho dokázali využití až terpve asi čtvrt hodiny před koncem opět po chybě našeho brankáře, kterému slabá střela vypadla z ruky a dobíhající útočník opět lehce snížil. Choutky hostům na případný bod však takřka v zápětí vzal O. Fafejta, který vyzval k brejku přesnou přihrávkou F. Šustu a ten svůj pěkný výkon korunoval čtvrtým gólem v síti soupeře.

Branky: 2. M. Štáfek, 10. J. Vitásek, 39. V. Kardinál, 78. F. Šusta

Sestava: P. Haspekl - O. Měchura, J. Sauer, Z. Matějka, L. Listík - F. Šusta, M. Štáfek (75. M. Kočí), O. Fafejta,  J. Zboženský (72. V. Obrmajer) - V. Kardinál (80. A. Kryšpín), J. Vitásek  

Zpět