TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

První přípravné utkání

03.08.2014 16:48

První přípravné utkání odehrálo naše mužstvo na hrišti Nového Knína.Domácí byli v úvodu utkání lepším a i aktivnějším týmem.Zhruba po 10 minutách se ale hra vyrovnala a padla i první a jediná branka prvního poločasu.Tu vstřelil J.Vitásek,který se pak do konce zápasu trefil ještě dvakrát.Dvě branky zaznamenal T.Černý a jednu branku vsítil P.Burian.

Domácím nutno přiznat,že jim chyběla i trocha toho štěstí,když během zápasu nastřelili dvakrát břevno a jednou tyč.Zápas měl dle mého názoru dobrou fotbalovou úroveň,tempo a nasazení.Zápas nakonec skončil vítězně pro naše mužstvo a to spíše hokejovým výsledkem,tedy 4:6.

 

Nový Knín - Malá Hraštice 4:6 (0:1)

Hřiště Nový Knín

Branky: Vitásek 3x, Černý T. 2x, Burian 1x.

Sestava: Dudič - Černý L., Burian, Knejzlík, Kardinál (80.Měchura) - Měchura (45.Pazdrka), Oktávec (70.Plíva), Sabon, Jiráň (45.Klement) - Vitásek ,Černý T.

 

Zpět