TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

První přípravné utkání v náš prospěch

12.08.2013 18:37

První přípravný zápas před nadcházející podzimní sezónou odehrálo naše mužstvo v sousední Staré huti.V sestavě , která byla kombinací obou dospělých týmů a ve které chybělo ještě několik hráčů především A mužstva byl náš tým po celou dobu zápasu jasně lepším týmem a zaslouženě vyhrál toto přátelské utkání 1:5.

Hattrickem v zápase se vyznamenal M.Jiráň , další gól přidal L.Černý a P.Sabon.Jediný čestný úspěch domácích zaznamenal paradoxně náš hráč O.Fafejta když střelu domácího útočníka do tyče si nešťastným odrazem  srazil do vlastní brány.

Máš tým nevyužil ještě mnoho dalších brankových příležitostí když v jasných šancích neproměnili své šance M.Jiráň,J.Rákosník či L.Listík.Skóre mohlo být tedy o něco vyšší a příjemnější v náš prospěch,ale s předvedenou hrou a tedy i s výsledkem převládala spokojenost.Domácí zahrozili spíše sporadicky střelami z hranice šestnáctky,ale žádné větší komplikace naší obraně a hlavně brankáři nenadělali.

 

Stará Huť - Malá Hraštice  1:5 (0:3)

 

 

Sestava : Vitásek - Sojka, Sabon, Kardinál P., Petřina - Měchura, Oktávec, Fafejta O., Černý L. (45. Listík L.) - Fafejta R. (45. Rákosník), Jiráň

Branky : Jiráň 3 , Černý L. , P.Sabon

 

 

 

Další přípravné utkání čeká náš tým toto úterý od 18h s týmem SK Čechoslovan Chuchle,který po povodních hraje v azylu na hřišti TJ Břevnov.

Zpět