TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Prostě to tak je ....

04.05.2015 09:19

Ano ano ano,je to stále stejná píseň,která nás asi bude až do konce sezóny doprovázet.Začátek zápasu a poločasový výsledek velmi nadějný pro náš tým,bohužel to v druhém poločase asi byla jen otázka času kdy obdržíme rozhodující branku.

První branku utkání již v 5 minutě vstřelil J.Pavlík po pěkné akci naší zálohy a chybě domácí obrany.Domácí ač aktivnější po většinu zápasu překonali naší obranu až v 25 minutě a stav 1:1 vydržel až do poločasu.Obrovskou příležitost měl ještě ve 42 minutě P.Sabon , ale sám před golmanem z malého vápna přestřelil branku.

Druhý poločas začal očekávaným tlakem domácích,ten se nám sice podařilo odvrátit,ale po jednou nedůrazném odkopu se míč dostal na kopačky domácího hráče a ten pohotově trefil do protipohybu našeho golmana míč a vstřelil rozdílovou branku.Do konce zápasu sme si ještě sice nějaké šance vytvořili,ale naopak sme dostali ještě dvě.Jednu branku po standardní situaci a druhou po nesmyslně odpískané penaltě,ale to už v podstatě nic neřešilo,zda zápas skončí 3:1 nebo 4:1.

Slibně rozehraný zápas slibně neskončil.Možná i tím,že se nám nepodařilo vtřelit do poločasu druhý gól,možná i tím že náš tým hrál od 8minuty v deseti,kdy pro zranění musel odstoupit M.Stupal.Do druhého poločasu sice nastoupil náš trenér,ale v jeho 48 letech nás to bohužel nespasilo.

To že nás bohužel odjelo pouze 11 je věc druhá,ale nebrečíme,je to náš problém,náš boj ....jen škoda těch neproměněných gólových šancí ať už v tomto zápase či v zápasech předchozích.Je to realita a prostě to tak je ....

 

ps:na druho stranu věci je třeba ocenit týmový přístup,bojovnost i odhodlání vytrvat v 10 lidech celý zápas a nepodlehnout skepsi.Za to vše patří všem hráčům i trenérovi velké díky..

 

 

 

Milín A - Malá Hraštice A / 4:1 (1:1) 2.5.2015

Sestava :

Dudič – Plíva, Burian, Fafejta, Jiráň  – Měchura, Oktávec, Sabon, Knejzlík, – Pavlík, Stupal

Branky : 5. Pavlík


 

 

Zpět