TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Prohra s Boroticemi

02.04.2013 20:51

Dalším a snad již posledním naším soupeřem v přípravě na jarní část sezóny bylo mužstvo TJ Vltavan Borovice hrající stejnou soutěž jako my.Jelikož náš zápas v sezóně s tímto mužstvem se  odehraje ke konci jarní části,nebyl pro obě mužstva problém se domluvit a sehrát  tento zápas.

První půle se odehrávala bez větších brankových příležitostí na obou stranách,spíše se jednalo o takové náznaky šancí,které z větší části končily u velkého vápna obou mužstev.Snad jediné co by stálo za zmínku byla šance F.Šusty , který si naběhl na pěkný střílený míč z levé strany na zadní tyč,ale bohužel mu chyběl snad půl metr k dosažení branky.To samé se dá říct o našich centrovaných míčích do šestnáctky,které jsme nikterak zdárně nevyužily.Stejný problém měl i soupeř na druhé straně.Byl to spíše poločas pološancí.

V druhém poločase naše mužstvo malinko přidalo na aktivitě a dočkalo se i první branky,kdy L.Černý vyslal po pravé straně O.Měchuru ten zatáhl míč k brankové čáře,přesnou přihrávkou pod sebe našel P.Buriana tomu se sice míč svezl z nohy,ale okamžitě posunul míč na vedle stojícího M.Durdila a ten neměl problém z malého vápna vsítit do odkryté branky míč.Vedení nám ale dlouho nevydrželo.Po zbytečně hektickém rozehrání autu M.Jiráně v rohu hřiště  soupeře na obsazeného M.Klementa,mu vypíchl míč hostující záložník,proběhl až k našemu vápnu kde byl faulován a z následného trestného kopu se soupeř prosadil hlavou,když naše obrana nechala osamoceného útočníka volného v malém vápně a ten neměl problém skóre srovnat.Druhý gól do soupeřovy sítě zaznamenal P.Burian když si naběhl na pěkný centr M.Durdila a podél golmana dal další náš gól.Bohužel to byl náš poslední úspěch v zápase.Soupeř se odhodlal ke konci zápasu k tlaku a během posledních 10 minut zápasu a hlavně po našich dvou hrubých a netaktických chybách otočil výsledek.Druhý gól padl po chybě L.Černého když špatně rozehrál na našeho hráče a útočník běžel sám na našeho brankáře a nedal mu šanci.Stav 2:2 by byl asi spravedlivý výsledek,ale další chyba nenechala na sebe dlouho čekat.To samé se totiž stalo v obraně i R.Sojkovi který špatně nahrál,přímo na kopačky soupeře a v přečíslení si hostující útočníci  poradili i s touto situací a upravili výsledek v náš neprospěch.

 

Výsledek: Malá Hraštice - Borotice 2:3

Sestava: Vitásek - Černý,Burian,Sojka,Klement - Měchura,Plíva,Sabon,Jiráň - Šusta,Fafejta R.(45 min. Durdil)

Branky :  Durdil (55 min.) , Burian (75 min.)

Zpět