TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Přípravu jsme zahájili jednoznačným vítězstvím

30.07.2012 21:05

Utkáním s Velkou Lečici jsme zahájili seriál přípravných utkání na budoucí sezónu, a to úspěšně. Po jednoznačném průběhu jsme zvítězili vysoko 8-2. Soupeř stačil držet krok jen asi půlhodinu, když svou snahu korunoval prvním gólem. Jenže v té době měli hosté už prohrávat nejméně 3-0, když jsme neproměnili tři jasné gólové šance, z nichž jsme vytěžili jen nastřelenou tyč. Nepříznivý poměr naše hráče nerozhodil, dál pokračovali v kombinační hře a výsledek se dostavil. Skóre jsme do konce poločasu nejen srovnali, ale vstřelením dalších dvou branek také otočili.

Druhý poločas už byl zcela v naší režii a skóre začalo utěšeně narůstat v náš prospěch. Soupeř sice dokázal po chybě obrany vstřelit jeden gól, nakonec ale byl rád, že se konečný počet branek zastavil na číslovce osm. Gólů totiž mohlo být daleko víc nebýt zbrklosti některých našich hráčů.

Branky: 2 Hošek, 2 Pavlík, 2 Sabon, Holobrada, Oktávec

Sestava: Vitásek - Sojka (30. Pejla), Klement, Sabon (30. Rákosník, 60. Pazderka), Jiráň (60. Sojka) - L. Černý (30. Obrmajer), Pazderka (30. Oktávec), Holobrada, Plíva (80. Rákosník)  - Pavlík (60. L. Černý), Hošek (60. Sabon)

Trenér Makovička: Příjemný soupeř pro naše mužstvo na úvod přípravy. Potěšila mě chuť všech hráčů do hry, naše kombinační hra a řada pěkných akcí. V druhém poločase jsme však hru dopředu přeháněli, vysouvalo se moc hráčů, čehož soupeř využil. To by se stávat nemělo. Jde sice o přípravu, ale také o návyky. To budeme muset zlepšit.  

Zpět