TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Poznatky ze soustředění

03.03.2014 13:09

Během náročného soustředění v Rapšachu (26.2 – 2.3) si naše mužstvo odehrálo během pátku a soboty dva přípravné zápasy.

Nutno podotknout,že oba zápasy a hlavně ten páteční byl odehrán ve večerních hodinách po dvoufázové tréninkové zátěži a i sobotní zápas byl v tomto směru podobný.

První zápas odehrálo naše mužstvo s týmem Českých Velenic hrající I.B. třídu a odvezlo si až krutý výsledek 0:6.V tomto zápase nám pochopitelně po dvou tréninkových jednotkách docházeli rychle síly.V několika našich brankových příležitostech ve kterých bohužel neuspěl P.Sabon který trefil jen tyč branky a ani M.Jiráň,když asi v nejhezčí akci zápasu po centru L.Černého trefil břevno,jsme si již mnoho dalších šancí nevytvořili a soupeř skoro během celého zápasu pochopitelně udával tón zápasu.

 

Druhý přátelský zápas hraný v sobotu večer se zahraničním soupeřem Union Pregarten (rakousko - ve kterém hrají také 3-4 hráči z českých divizních týmů) hrající úroveň na rozhraní naší A.třídy a krajského přeboru  už byl z našeho pohledu herně mnohem lepší a rozhodně jsme během celého zápasu nebyli horším protivníkem.Ale jak to občas bývá,soupeři pomohlo i štěstí,když po 3 střelách v průběhu zápasu si naši obránci “dali“ tři góly.

Dobrým poznatkem z tohoto zápasu hlavně bylo to,že náš tým po absolvování celého soustředění včetně pátečního zápasu,dokázal v dalším těžkém sobotním zápase konkurovat jak fotbalově,tak hlavně fyzicky.Výsledek sice až tak příznivý nebyl a zápas skončil 2:6.

 

Omluveni ze soustředění:

Blatnický Jan,Krotil Tomáš,Kukla František,Měchura Ondřej,Pavlík Jan,Petřina Radek,

 

Malá Hraštice – České Velenice (I.B třída) 0:6 (0:4)

(28.2. od 19:00h hřiště UMT Stará Hlína)

 

Sestava: M. Hraštice: Vitásek - Černý L., Fafejta O., Kardinál (45.Burian), Sojka – Oktávec, Sabon, Pazderka(45.Durdil), Jiráň (45.Plíva) – Černý T.,(75.Obrmajer) ,Listík J.(65.Liška P.)

Branky :


 

Malá Hraštice – Union Pregarten (Rakousko - A.třída / Kraj.) 2:6 (0:4)

(1.3. od 19:00h hřiště UMT Stará Hlína)

                                                                                                                               

Sestava : M. Hraštice: Vitásek - Černý L., Fafejta O., Kardinál, Sojka(45.Jiráň) – Plíva(65.Liška P.), Oktávec(75.Obrmajer), Sabon, Burian(65.Listík J.) - Durdil,Černý T.,(45.Pazderka) ,

Branky : 48.Burian ,55. Durdil


 

Zpět