Poslední zápas v okrese

23.06.2015 13:32

Poslední vystoupení našeho Áčka v okrení soutěžil spojil proti sobě týmy které již měly jistotu sestupu do III.třídy.Na poslední zápas náš tým přijel v 10 lidech a po 20 minutách se do hry dostal i 11 hráč.Dokonce musel chytat i náš 3 "golman" , což je hráč pravidelně hrající post levého záložníka/obránce a Luboš Šusta(48let) jakožto trenér, klobouk dolu.

Po 25 minutách se paradoxně dostal náš tým do jednobrankového vedení a tento stav udržel až do poločasu.Ve druhém poločase se projevila únava několika našich hráčů,kteří odehráli ve stejný den od 14h na nové vsi poslední kolo IV.třídy a domácí nás jasně přehráli.Konečný účet zápasu byl 5:1 pro domácí.

Kosová Hora A - Malá Hraštice A 5:1 (0:1)

Branky 25.Burian

M. Hraštice: Jiráň - Šusta, Listík, Měchura, Holobrada, Spilka, Sabon, Černý, Plíva, Pavlík, Burian