TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Počepice - Malá Hraštice 2 : 2 (0 : 0)

08.07.2010 14:19

(8. kolo) Před utkání bychom asi remízu brali všemi deseti, na základě vývoje zejména v druhém poločase je nutné přiznat, že jsme dva body lehkovážně ztratili. To, co se událo v posledních nastavených pěti minutách, nemá asi obdoby. V této fázi zápasu jsme totiž ztratili dvoubrankové vedení, takže domácí mužstvo vyrovnalo. Svědčí to o neukázněnosti a malé taktické vyzrálosti našeho mužstva, které závěr jednoznačně nezvládlo. A tak místo postupu v tabulce vzhůru stále čekáme na klopýtnutí našich bezprostředních sousedů v tabulce.

Do utkání jsme nastoupili bázlivě, soupeř nás jednoznačně přehrával díky lepšímu pohybu. U většiny míčů byl blíž, naštěstí jeho aktivita končila na hranici našeho vápna. My jsme za prvních 45. minut takřka nic nevymysleli, a když ano, tak jsme hru následně zbrzdili, utápěli se v individuálních akcích, které k ničemu nevedly.

V druhém poločase jsme hru vyrovnali také proto, že jsme měli výhodu hry s kopce. Přece jenom jsme se stála více dostávali k míči a dařilo se nám dostávat i do zakončení. Gólem nejprve neskončilo sólo L. Černého, ani na druhé straně šance domácích, kterou bravurně zlikvidoval náš brankář. Po další akci jsme už úspěšní byli. L. Černý se proháčkoval do šestnáctky, zakončil a tečovanou střelu dorazil do branky nikým nehlídaný M. Klement. Záhy se do vyložené šance dostal vystřídavší J. Listík, jenže sám před brankářem nedal.

Domácí se blížícím závěrem snažili o vyrovnání, jenže v té době naše obrana pracovala velmi dobře. Naopak my jsme hrozili z nebezpečných brejků, po gólu volala akce zejména M. Poláčka, který ale místo přihrávky na dva zcela volné hráče volil slabou střelu levačkou, která domácího brankáře nemohla ohrozit.

Rozhodčí, který přehlédl několik faulů na naše hráče v nebezpečném blízkosti šestnáctky domácích, nastavil pět minut za incident s divákem. Hned v první minutě prodloužení se k trestnému kopu asi z 30 metrů ze značného úhlu  z levé strany postavil M. Klement a nádhernou střelou do protilehlé šibenice nás dostal do dvoubrankového vedení. Jenže odvézt tři body nám z Počepic opět souzeno nebylo. V 90.+5. minutě se domácím podařilo proměnit jednu z mála dotažených akcí. Jenže naši hráči místo toho, aby  po rozehrání hráli na jistotu na polovině soupeře, ztratili míč, bohužel i díky neodpískanému faulu domácích, hru včas nepřerušili, nechali Počepickým akci dokončit a ti po centru skóre srovnali. Za 35 vteřin jsme tak přišli o jasné vítězství!

Sestava: Z. Dudič – 6, Sojka -5,  P. Kardinál - 6, J. Sauer - 6, P. Liška - 5, Poláček - 5,  L. Černý – 6 (88. Šusta L.) , Bičiště - 4 (65. min. J. Listík), M. Klouček - 4 (55. min. Kardinál Vl - 4), M. Klement – 6, Fafejta R. - 4.

Branky: 68., 90+1 Klement M.

Zpět