TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Play off - výhra doma s Petrovicemi a dokopná.

15.06.2015 11:40

V neděli 14.6. 2015 dopoledne jsme odehráli zápas play - off o umístění v okresní soutěži proti SK Petrovice, které ve skupině B skončily jako my, tedy na 8. místě. Po jednoznačném průběhu hry s naší převahou jsme po 1. poločase 1 : 0 zvítězili 5 : 2.

Symbolicky v tomto zápase převzal kapitánskou pásku Michael Šiška, pro kterého a pro další čtyři kluky, to byl poslední zápas v žákovské soutěži doma. Taky to tak pojal a jako správný kapitán a lídr mužstva dal všech 5 branek. Dalším plusem zápasu byl počet našich hráčů, na  zápas jsme se sešli v maximálním počtu, chyběl pouze Patrik Durdil, který se votvíral na fesťáku!

Sestava: Slabihoudek - Houska A.,  Douša, Hlávka, Kočí, Kudrna, Mathauser, Patera, Reisser, Roth, Ruth, Šefl, Šiška, Vostárek J., Vostárek P., Vandas.

Branky: Šiška - 5x   

Po zápase, po občerstvovací přestávce, jsme zakončili sezónu jako vždy přátelským zápasem - žáci proti rodičům. Po hře 2 x 35 min. s velkým počtem střídajích, což v tom vedru bylo dobré, se odehrál docela pěkný zápas s množstvím soubojů (otec vers. synové) a mnoha góly. Zápas skončil zaslouženou remízou 8 : 8. Děkujeme všem aktérům pěkného odpoledne a těšíme se na další sezónu. 

Sestava žáků: Slabihoudek, Rada - Houska A.,  Pavlis, Hlávka, Kočí, Kudrna, Mathauser, Patera, Reisser,  Ruth, Šefl, Šiška, Vostárek J., Vostárek P., Vandas.

Zpět