TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Opět nula

07.11.2013 18:09

Do toho utkání jsme vstoupili sice odhodlání opět přivést ze hřiště soupeře nějaký bod, bohužel hned v úvodu utkání dostala tato vize první trhlinu v podobě chyby našeho golmana , který na hranici velkého vápna udělal chybu a domácí útočník ji s přehledem do prázdné branky proměnil. Náš velký tlak gradoval a po jedné střele P.Petřiny míč jen se štěstím vykopával domácí obránce z brankové čáry.Asi největší šanci prvního poločasu měl J.Pavlík,který si zpracoval centrovaný míč v malém vápně,ale místo umístěné střely zvolil tvrdou ránu a v podstatě trefil brankáře,který byl již snad smířen,že jde lovit míč ze sítě.

Na začátku druhého poločasu odmítl srovnání J.Oktávec,když zcela osamocen v malém vápně hlavou přestřelil branku. V zápětí přišel druhý zářez domácích v podobě našeho vlastního gólu,který si dal po stříleném centru nešťastně P.Kardinál.V tuto chvíli již nebo nač čekat,náš tým otevřel obranu a vrhl všechny síly do útoku,ale bez gólového vyjádření. Naopak opět to byli domácí,kteří po sérii odražených míčů v našem vápně vsítili třetí gól.Poslední velkou šanci alespoň na čestný úspěch měl na kopačkách P.Sabon běžíc sám z poloviny hřiště na brankáře,jen trefil již ležícího golmana.To jen podtrhlo náš gólový zmar v tomto utkání a v podstatě i v utkáních minulých,ve kterých jsme již tři zápasy po sobě nevstřelil ani branku.Fotbal se hraje na góly a bez gólů se body dělají hodně špatně.

 

 

Kosova Hora - Malá Hraštice 3:0 (1:0)

 

Sestava : Vitásek - Měchura(65.Černý L.), Fafejta O., Kardinál, Petřina - Plíva, Oktávec, Sabon, Pazderka, - Pavlík, Burian(75. Šusta)

Zpět