TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Odveta se nevydařila - aktualizováno

07.08.2011 14:38

Během sobotního odpoledne odehrála naše mužstva další dvě přípravná utkání.

Malá Hraštice - Prostřední Lhota 1-4 (0-3)

Ve velmi slepené sestavě jsme odehráli další utkání s Prostřední Lhotou a opět jsme prohráli. Především proto, že hostům se podařilo během prvních dvaceti minut vstřelit ze tří střel na branku tři góly, z nichž dva byly více než šťastné. Nedá se přitom říct, že bychom byli jednoznačně horším týmem, jenže právě v koncovce byl hlavní rozdíl mezi námi a hosty. Své jasné gólové šance nedali především dvakrát J. Pavlík a jednou M. Stupal. Závěr poločasu obě mužstva už nic nepředvedla, zejména naši hráči se předháněli v nepřesnostech. Druhý poločas byl už z naší strany lepší, i když hosté hrozili především z brejků, ale dlouho jsme se nemohli pořádně trefit. Ke vstřelení gólu nestačilo ani to, když jsme běželi sami na brankáře, ani několik vynikajících centrů, ani skvěle zahraný trestný kop P. Sabonem, jehož střelu brankář vyrazil ze šibenice. A tak jsme se dočkali až po závaru v šestnátce, když jediným střelcem byl M. Stupal. Hosté ke konci jakoby už nemohli nebo ztratili motivaci a měli po dalších našich příležitostech štěstí, že jsme svůj tlak nevyužili. Stínem utkání bylo zranění J. Pavlíka, který má zřejmě přetržený sval.

Branka: 76. M. Stupal

Sestava: J. Vitásek - R. Sojka, P. Kardinál, P. Sabon, M. Jiráň, O. Měchura, J. Nožička, J. Pavlík, P. Plíva, M. Stupal, T. Hošek

M. Hraštice B - N. Knín (stará garda) 7-1

Do utkání proti staré gardě Nového Knína vstoupila naše rezerva doplněna dvěma hráči A týmu aktivněji a hned na začátku si vypracovala několik slibných situací. Rychlými góly J. Měchury, Poláčka a Vitáska si domácí vytvořili tříbrankové vedení a dali jasně najevo, kdo bude v zápase dominovat. Hosté nebyli první poločas dopředu nijak nebezpeční, za zmínku možná stojí několik úniků po pravé straně, které byly zbrkle a nepřesně zakončeny. Poločas nedohrál Tomáš Hošek, který odešel už ve 20. minutě vysílen z předchozího utkání A týmu a protože nebyl nikdo na střídání, dohrávali domácí zápas v 10 hráčích. Druhý poločas se odvíjel v podobném tempu jako v prvním, pouze se hrálo více ofenzivněji a otevřeněji. Důsledkem toho byly další čtyři branky v síti Knína a mezi tím i jeden přesný zásah hostů.

Branky: Měchura, Poláček, Vitásek 2, Batulka 2, Sabon

Sestava: M. Jiráň - O. Měchura, V. Batulka, M. Kočí, P.Sabon, T. Hošek, J. Měchura, J. Vitásek, V. Obrmajer, M. Poláček, Z. Matějka

Zpět