TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Obory - Malá Hraštice 1 : 1 (1 : 1)

08.07.2010 14:23

(10. kolo) Další utkání se slátanou sestavou odehrálo naše mužstvo v Oborách. Tentokrát ovšem s mnohem lepším výsledkem než před týdnem. Zaslouženě jsme si po remíze 1-1 odvezli bod, i když jsme od čtvrté minuty hráli jen o deseti. Po faulu byl zaslouženě vyloučen J. Sauer. Přesto jsme chvílemi byli lepším týmem a při troše štěstí jsme mohli odvézt i body tři. Domácí mužstvo díky své nemohoucnosti zejména ve druhém poločase výhody nedokázalo využít, naopak my jsme se po rychlých protiútocích dvakrát nebo třikrát dostali do vyložených šancí, které jsme bohužel neproměnili a tak na letošní první výhru stále čekáme.

Utkání se pro nás jako vždy v Oborách nezačalo šťastně. Po hrubé chybě R. Sojky musel za záchrannou brzdu zatáhnout J. Sauer, jenže místo míče zasáhl nohu unikajícího domácího útočníka a protože ten by šel sám na brankáře, rozhodčí po odpískání správně vytáhl hned červenou kartu. Domácí početní převahu brzo využili po nenápadné akci a střele zpoza šestnáctky. Naše hráče to však nedeprimovalo, zatlačili soupeře na jeho polovinu a vyrovnání na sebe nedalo dlouho čekat. M. Klement nahrál D. Rehákovi a ten bodlem srovnal skóre. Do konce poločasu jsme byli lepším týmem, žádnou akci jsme však nedotáhli do zdárného konce. Domácí tým v této fázi vyrukoval se surovou hrou, na což řada našich hráčů doplatila  zraněním. Nepřesný rozhodčí však fauly ze zadu, úmyslné hraní loktem a ve finále i kopání do ležících hráčů přehlížel a pro domácí hráče karty neměl.

Ve druhém poločase jsme se více zatáhli a spoléhali na rychlé brejky. Bohužel šance se nám nepodařilo proměnit. Domácí, i když hráli na tři útočníky, hrozili spíše střelbou z dálky nebo po našich nepřesných odkopech, vše se nám však podařilo bez problémů vyřešit. Blížícím se koncem stoupala na hřišti nervozita, která vyvrcholila v době, kdy rozhodčí nevyloučil domácího hráče za oplácení. Horké hlavy naštěstí vychladly, takže závěr se už odehrál v klidu. 

 Sestava:  Z. Dudič – 6,  Sojka R. - 4, Matějka Z. - 6,  Sauer J., Kardinál P- 6, Poláček - 5,  Rehák - 5,  M. Klement – 6, Klouček M. - 7,  Fafejta R. - 5 (45.Černý - 6), Krotil - 5

Branka: 22. Rehák D.

 

Zpět