TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Obořiště - Malá Hraštice 1-4 (0-1)

13.04.2011 18:44

(26. kolo) Tak jsem se nakonec zachránili, i když tomu ještě v sobotu ráno věřil jen málokdo. Je nutné přiznat, že tentokrát při nás stálo velké štěstí. Záchranu totiž nemuselo zajistit ani naše vítězství v Obořišti 4-1 a zaváhání Kňovic v Oborách 0-3. O tom, že jsme nakonec nespadli, totiž rozhodlo vítězství „zaručeně sestupujícího“ Rožmitálu, který dokázal přivézt tři body z utkání s rezervou Dobříše, takže vyvrátil zvěsti kolující před tímto utkáním a nakonec skončil čtvrtý od konce v 1.B třídě. Proto z okresního přeboru sestupovala jen dvě mužstva a z třetích tříd jen týmy na posledních místech, z naší skupiny tedy jen právě Kňovice.

Utkání v Obořišti jsme zvládli i přes silně kombinovanou sestavu. Hráči, kteří nepodlehli skepsi a nakonec k utkání odjeli, si zaslouží plné absolutorium. Bojovali a také předvedli několik velice pohledných akcí, které zakončili gólem. Měli jsme také štěstí, když domácí za stavu 3-1 nedali penaltu. Rozhodčí Petrásek navíc domácím neuznal 2 góly a po vzájemné strkanici po našem čtvrtém gólu, kdy se domácí divák dožadoval odmávání ofsajdu M. Klementovi, který ale zřejmě vybíhal z vlastní poloviny, vyloučil dva domácí hráče a od nás Vl. Kardinála.

Utkání naši hráči dohrávali velice vyčerpáni, ale spokojeni, že pro záchranu udělali maximum. Za to jim určitě patří náš dík.

Sestava: Z. Dudič 8 – M. Poláček 7, J. Sauer, 8, D. Bičiště 7, P. Liška 6 – M. Klement 9, P. Pazderka 8, M. Klouček 7, Vl. Kardinál 7 – Fafejta R. 7, Vl. Obrmajer 9

Branky: Poláček, Vl. Kardinál, P. Pazderka, R. Fafejta

Zpět