TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Obě mužstva vítězně

06.03.2011 20:42

Poslední fázi přípravy zahájila naše mužstva o tomto víkendu úspěšně, obě nad svými soupeři vyhrála. V sobotu porazilo první mužstvo na dobříšské umělce Hluboš přesvědčivě 4-0, v neděli pak béčko zvítězilo nad rezervou Staré Hutě 4-2.

M. Hraštice - Hluboš 4-0 (2-0)

Za krásného počasí jsme s devátým mužstvem III. třídy, skupiny A, byli horší jen asi čtvrthodinku, brzdily nás zejména nepřesnosti v přihrávkách, čímž jsme našemu soupeři nabídli několik rychlých brejků, konto našeho brankáře však zůstalo čisté. Signálem k převzetí taktovky v zápase byla asi v 18. minutě nádherná akce na pravém křídle, jenže centr M. Klementa jsme ještě nezužitkovali. Po rohu stejného hráče jsme po závaru však už skórovali P. Burianem, který dorazil do sítě hostů odražený míč. Dál jsme praktikovali rychlý, moderní fotbal, na který hosté nenašli protizbraň. Na 2-0 zvýšil M. Stupal po nezištné příhrávce M. Klementa. Také druhý poločas jsme byli jednoznačně lepším týmem, další branky jsme vstřeli opět po rohu P. Burianem a z penalty, kterou proměnil P. Kardinál.

Sestava: J. Vitásek - R. Sojka (80. M. Jiráň), P. Burian, P. Kardinál, L. Černý - M. Klement, J. Oktávec, J. Pavlík, P. Sabon, M. Jiráň (46. O. Měchura) - P. Sochor (31. M. Stupal)

Branky: 22., 62. P. Burian, 36. M. Stupal, 71. P. Kardinál

M. Hraštice B - St. Huť B 4-2 (0-2)

Sezónu na našem hřišti otevřelo v neděli naše béčko s týmem St. Huti B. Po nepovedeném prvním poločase, který jsme prohráli 0-2, jsme v druhém zapli a postupně jsme vstřelili čtyři góly. Nejprve zužitkoval pěknou přihrávku J. Pavlíka J. Vitásek, poté po nepovedeném centru vrátil vyražený míč gólmanem na branku V. Obrmajer, trefil ale na čáře padajícího obránce a od něj odražený míč vrátil do sítě V. Kardinál. Obě mužstva v závěru víc myslela na útok než na obranu, my jsme však byli úspěšnější. Spolupráci si zopakovali J. Pavlík s J. Vitáskem a bylo to 3-2. Nejhezčí gól utkání, první v našem dresu, vstřelil takřka v zápětí J. Měchura, který si naběhl na centr J. Pavlíka a v pádu, na dlouhou nohu, trefil z malého vápna jednu tyčku, od které se míč odrazil na druhou a odtud putoval do sítě.

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, V. Batulka, L. Listík - F. Šusta, V. Kardinál, J. Pavlík, M. Jiráň - V. Obrmajer (70. J. Měchura), J. Vitásek

Branky: 52. 76. J. Vitásek, 61. V. Kardinál, 78. J. Měchura 

Zpět