TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

O. Fafejta odmítl výhru

14.11.2010 20:54

Po bezkrevném výkonu naše rezerva doma opět jen remizovala, tentokrát s béčkem Zduchovic. Mohla přitom prohrát, ale také vyhrát. To by ale nesměl O. Fafejta v poslední pětiminutovce zahodit hned dvě vyložené příležitosti.

Ve slátané sestavě vstoupilo naše mužstvo do utkání vlažně, hra se většinou odehrávala uprostřed hřiště, až přišla asi 15. minuta. K trestnému kopu asi z 20 metrů se postavil T. Krotil, střelu levačkou zatočil okolo zdi, brankář míč jen vyrazil před sebe a do sítě ho vrátil O. Fafejta. Místo toho, aby tato situace naše hráče uklidnila, začali hrát pasivně a toho soupeř využil ke vstřelení krásného gólu po pěkné kombinaci na pravé straně a centru, který našel na malém vápně zcala volného útočníka Zduchovic, který nezaváhal.

Vstup do druhého poločasu mělo lepší opět naše mužstvo. V šestnáctce se po několika kličkách uvolnil T. Krotil, míč chtěl zleva přihrát před branku, jenže hostující obránce si ho srazil do vlastní branky. Stejně jako v prvním poločase byla tato situace impulsem pro zvýšenou aktivitu hostů, která přinesla penaltu po faulu v rohu šestnáctky. Exekutor se nemýlil a skóre srovnal. V závěru mohl o našem vítězství rozhodnout O. Fafejta, jenže ani po přetlačované s brankářem, kdy se octl sám před brankou, ani po centru O. Měchury, kdy byl opět ve vyložené šanci, ani jednu tutovku nedal, takže se oba soupeři rozešli smírně. 

Branky: 15. O. Fafejta, 51. vlastní

Sestava: P. Hasepkl - O. Měchura, M. Poláček, J. Sauer, J. Listík - T. Krotil, Z. Matějka, M. Kočí (75. L. Kudrna), V. Obrmajer - J. Měchura (46. J. Mik, 56. M. Jiráň), O. Fafejta 

Zpět