TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

NOVÁ VES/MALÁ HRAŠTICE vs SEDLČANY C

30.08.2015 11:24

I druhé (první doma) vystoupení Béčka se setkalo s úspěchem, ale nutno říci, že zejména ve druhém poločase byli hosté velmi aktivní a v podstatě dirigovali ráz hry.

První poločas ovládal hru náš tým. V úvodu zápasu mohl náš tým dostat do vedení, ale několik šancí zůstalo nevyužitých. Podařilo se to až zhruba ve 22 minutě kdy po pěkné spolupráci O.Měchury se přesný centr dostal až ke kopačkám L.Černého a ten do prázdné brány něměl sebemenší problém v klidu míč umístit.Po necelých 10 minutách hry bylo srovnáno,když domácí obránce nedůrazně odkopl míč přímo na nohu hostujícího útočníka a ten přesnou střelou srovnal skóre.Do poločasu se však stav změnil ku prospěchu domácích kdy po hezké kombinaci po osem Durdil – Holobrada zakončil k pravé tyči tvrdou střelou J.Rákosník.

V poslední minutě měl na noze třetí branku L.Černý,ale vyběhlého golmana sice efektivně přeloboval,ale míč těsně minul pravou tyč.

Ve druhém poločase v podstatě ovládal hru hostující tým. Vytěžil mnoho rohových kopů či standardních situací,ale co nezlikvidovala obrana,to pochytal náš „nouzový „ golman M.Jiráň.Ač velmi aktivní hosté nic ze svého tlaku nevytěžili a naopak nám se podařilo v 91 minutě zaznamenat třetí a poslední branku utkání. J.Oktávec v běhu našel na levé straně D. Dvořáka a ten vstřelil svůj premiérový gól v mužstvu dospělých.

Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. Domácí lepšími v prvním a hosté ve druhém poločase. Je jen překvapením, že hosté nemají ani bod po dvou utkáních ačkoli tým mají velmi kvalitní.

 

 

NOVÁ VES/MALÁ HRAŠTICE B - SEDLČANY C 3:1 (2:1)

Branky : 22.Černý Lukáš, 40.Rákosník, 91.Dvořák

Sestava : Jiráň – Sojka, Plíva, Klement, Pospíšil – Měchura, Durdil(46.Oktávec),Listík J.(50.Dvořák), Holobrada - Rákosník ,Černý L.


 

 

Zpět