TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Nová Ves/Malá Hraštice A vs Krásná Hora A

24.08.2015 10:09

Úvodní utkání A Týmu se vydařilo.

Aktivní vstup do utkání přinesl již v 6 minutě naší vedoucí branku vstřelenou O.Fafejtou po zahraném rohovém kopu.Druhou branku mohl v 10 minutě přidat M.Jiráň který ale po centru trefil hlavičkou stojícího golmana na brankové čáře.Další šanci neproměnil po sólovém průniku M.Slavík.Hosté z ojedinělé šance v prvním poločase vstřelili vyrovnávací branku,když se odražený míč dostal na kopačky hostujícího hráče a z malého vápna tvrdou střelou nedal našemu brankáři šanci.

V podstatě ihned v zápětí vstřelil svou druhou branku v utkání O,Fafejta po podobné akci jako v prvním případě.Třetí branku v prvním poločase vsítil M.Durdil po přesně umístěné střele k pravé tyči.

I vstup do druhého poločasu nás mohl posunout o další branku výše,ale nařízenou penaltu po faulu na P.Sabona neproměnil M.Durdil.

Po této situaci byli hosté aktivnějším týmem na hřišti,ale další dvě branky jsme zaznamenali my.Nejdříve se po centru od T.Černého trefil M.Jiráň do zcela odkryté branky a pátou branku zaznamenal T.Černý který tvrdou ranou z hranice šestnáctky prostřelil hostujícího golmana.

Hosté vytěžili v posledních 8 minutách dvě slepené branky , kdy náš tým očividně polevil jak v herním nasazení tak i v koncentraci na konec zápasu.

 

 

Nová Ves - Krásná Hora 5:3 (3:1)
Branky: 6. a 34. Fafejta, 43. Durdil, 76. Jiráň, 78. T. Černý

 

Sestava : Dudič - J. Petrák, T. Petrák (55. Plíva), Fafejta, Kardinál, Jiráň (74. Dvořák), Oktávec, Durdil, Slavík, Sabon (61. Novák), T. Černý (79. L. Černý).

 

Zpět