TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Není co dodat

15.04.2015 18:43

I další domácí utkání našeho Áčka nedopadlo dobře.Po bezbrankové první půly náš tým dostal dva slepené góly a pouze jeden vstřelil.K čemu je nám platné,že máme více ze hry,kombinačně si vedeme docela dobře,vytváříme si tlak,standardní situace a v neposlední řadě i gólové šance když proměnit některou z nich je pro náš tým až nadlidský úkol.Je to škoda když se dostaneme do vedení 1:0 a poté dostaneme dva góly po dvou chybách.Hosté se ani nějak nemusí snažit něco světoborně vymýšlet,když my to vlastně vzřešíme sami.

Nechceme zde polemizovat,že si vlastně vedeme dobře,hrajem docela dobrý a chvílemi i pohledný fotbal,že jsme v zápasech lepším týmem ...atd.

Myslím si,že tabulka naší skupiny hovoří dostatečně jasně ne ???

 

 

 Malá Hraštice A - Pičín A / 1:2 (0:0) 11.4.2015

Sestava :

Dudič – Černý L.(70.Sojka), Burian, Plíva, Kardinál  – Měchura, Oktávec, Sabon, Jiráň – Pavlík, Stupal

Branky : 51.Sabon ,

 

 

Zpět