TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Nejlepším na věku nezáleží

17.01.2012 15:16

S přirozeným respektem k našemu dlouhodobě nejlepšímu hráči našeho oddílu, panu Petrovi Plívovi, si dovolujeme popřát vše nejlepší k Jeho dnešním narozeninám. A k tomuto dni nám dovolte zavzpomínat na časy minulé, na doby kdy se plavovlasý rudoch rozhodl spojit svoji další působnost s naší vesnicí a zde rozdávat nejenom fotbalovou radost, ale i s patřičným humorem rozdávat své lehce (pro nejlepšího není nic těžké) nabyté zkušenosti a my od něj, jako od člena rady starších vždy v tichosti, s úžasem a s pokorou nám vlastní hltali vše, co se nám rozhodl sdělit. To byly časy dřívější a během té doby, kdy s námi trávil dlouhé a dlouhé, často nekončící dny, jsme se stali jeho věrnými studenty a dnes děkujeme za ta léta a vězme, že nespočetně další léta nás čekají.

Vše nejlepší přejí spoluhráči a realizační tým

 

Zpět